Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Půjde o medaili, ale i o peníze: Na kolik si přijdou čeští hokejisté za vítězství?

Zdroj: Facebook MS v hokeji 2019
MS v hokeji
Hokejoví fanoušci se dočkali, v pátek začíná mistrovství světa v hokeji ve slovenské Bratislavě a hned v úvodu se utkají čeští hokejisté se Švédskem. Naši si dají jistě hodně záležet - za vítězství v úvodním zápase mohou získat body, od kterých se už lépe odráží směrem k titulu.

A na co by se mohla v případě vítězství naše reprezentace ještě těšit? Na odměnu, která je hodně příjemná. Hokejisté mají v případě získání titulu slíbenou svazovou prémii 500 tisíc na hlavu. A to už je obrovská motivace. Mimo finanční odměnu by vítězství pro naše hráče znamenalo i pozvednutí vytoužené medaile, kterou našinci nedrželi nad hlavou od roku 2010.

Pro všechny hráče jsou připravené stejné odměny i v případě, když by skončili na jiném než prvním místě. Za stříbrnou medaili mají slíbených stejně krásných 400 tisíc, za bronz 300 tisíc, za čtvrté místo 150 tisíc a v případě, že skončí ve čtvrtfinále, každý z nich si odnese domů 70 tisíc korun.

V pátečním zápase se Švédy by se mohlo našim dařit. V přípravném zápase je porazili 3:0. Doufejme, že podobný, ne-li lepší výsledek předvedou i večer na ledě. Zápas se Švédy začíná ve 20:15.

Související články

Další články