Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Půjde bručet? Syn van Damma přiznal napadení nožem a vyhrožování smrtí!

Zdroj: facebook
+ Další fotografie
Držení drog, ničení majetku, napadení a vyhrožování smrtí. To všechno má na triku nejmladší syn slavného herce Jeana-Claudea van Damma (57) Nicholas van Varenberg (22). A pod tíhou důkazů se k těmto deliktům přiznal!

S nožem v ruce minulé září napadl svého spolubydlícího syn slavného akčního hrdiny Jeana-Claudea van Damma. Ten sice občas ve filmech přestřelí, v soukromí je to ale kliďas a spořádaný občan. V tomto směru se nejmladší synek Nicholas van Varenberg.

Tomu se na rukou ocitla želízka poté, co vyhrožoval kamarádovi smrtí. Policie k němu domů zamířila na základě záběrů z bezpečnostních kamer. Pěstmi rozmlátil kus zdi a poničil výtah, od kterého se vlekla krvavá stopa až do bytu.

Van Varenberg na spolubydlícího zaútočil proto, že otevřel policistům dveře. Ti ale odjeli. V bytě se následně zabarikádoval a druhá hlídka, která přijela, se do něj pokoušela dostat dvě hodiny. Kamarádovi držel syn známého herce u krku velký kuchyňský nůž a řval na něj, že rodiče mu budou chystat brzy pohřeb.

Napadený nakonec z bytu utekl a z recepce van Varenbergovi zavolal. Ten se nechal vylákat, dole už ale čekali strážci zákona.

Mladý násilník se teď před soudem ke všem obviněním kvůli polehčujícím okolnostem přiznal. Definitivní verdikt má padnout 3. října. Je ale nepravděpodobné, že by šel van Dammův syn za mříže, půjde spíš o podmíněný trest.

Mohlo by vás zajímat

Další články