V minulosti se již hodně spekulovalo o tom, jak to spolu Inna a Radek doopravdy mají. Oba se vždy kasali tím, že jsou pouze kamarádi, ale jak všichni dobře víme, přátelství ženy a muže v reálu funguje opravdu spíše sporadicky.

Puhajková navíc byla opět v blízkosti Štěpánka. Fandila mu ve Wimbledonu, když bojoval ve čtyřhře po boku Srba Zimonjiče o postup přes americké legendy bratry Bryany. Innuška sice fandila jako o život, ale nakonec její „kamarád“ prohrál.

Není žádným tajemstvím, že je Štěpánek aktuálně bez partnerky, a všichni dobře ví, že právě on je tím největším lovcem. Jeho postelí prošla například Nicole Vaidišová, Petra Kvitová nebo také Martina Hingis. Šušká se navíc, že měl poměr i s Michaelou Ochotskou.

Štěpánek už sice není, co býval, ale tenisem si pořád vydělá velké peníze. Na tučná konta svých partnerů je Inna zvyklá, v minulosti totiž šest let žila s Jardou Jágrem a ten si vždy uměl vydělat pořádný balík. Její současný partner Petr Tlustý sice také není chudáček, ale v penězích se vyloženě nekoupe.