Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Puhajková vysvětlila své vulgarismy! A šokovala podruhé: Za kok*tem stojím

Inna Puhajková se pořádně naštvala.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 114 fotografií
Je to holka s ostrými lokty, která když vidí, že někdo ublíží lidem, které má ráda, jde tvrdě do toho. A to ať to stojí cokoliv. Klidně i ostudu... Sporťačka TV Nova Inna Puhajková (31) se zastala svého bývalého přítele Jaromíra Jágra (46), kterého zranil havířovský útočník Marek Sikora (31). A pustila se do války slovně, když použila směrem útočníkovi slovo, že je kok*t. Fanoušci Havířova jí to ale vrátili.

Když kráska spatřila, jak se její bývalý partner potácí k zemi po zákroku Sikory, pustila se na sociální síti do slovní války a směrem k hráči, jenž fauloval Jágra, napsala: „Tohle může udělat jen totální kok*t! Doufám, že si pan mistr Sikora své 2 vteřiny slávy užil! Dost se divím, že od kladenských nedostal na ciferník. V NHL by tohle bylo spoluhráči okamžitě potrestáno.“

Slova Puhajkové nenechala v klidu havířovské fandy a vyslali Puhajkové jasný vzkaz. Během dalšího utkání roztáhli transparent s nápisem „Puhajková je kok*t“.

Půvabná sporťačka svou tvrdou rétoriku teď vysvětlila. „Napsala jsem to bohužel v afektu. Když ale vidím, že někdo ubližuje někomu, kdo je mi blízký, nemám mantinely. Svá slova nebudu brát zpět. Co jsem viděla, bylo podle mě úmyslné, ale rozhodčí je na ledě pánem,“ vysvětlila pro eXtra.cz kráska, která se stejně jako Sikora postarala o pořádný rozruch.

Na druhou stranu, pánové, ruku na srdce – kdo z vás by nechtěl, aby se vás v podobně nešťastné situaci zastala krásná žena?

Související články

Další články