Moderátorka Sportovních novin na Nově Inna Puhajková (27) už má prý nového chlapa. Podle serveru Prásk.cz je jím hokejista NHL Jiří Tlustý (25). Pár prý spolu intenzivně randí, ale zatím nikdo z nich nechce o vzájemných sympatiích mluvit na veřejnosti.

Tlustý se před lety nechvalně proslavil skandálem, kdy se na internet dostaly jeho nahé fotky, které nafotil svým vlastním mobilním telefonem. Jednou z fotografií byl i snímek, na kterém Tlustý olizuje svému kamarádovi jazyk. Díky tomuto skandálu se stal tehdy devatenáctiletý hokejista hitem všech gay serverů v Americe.

Okamžitě se vynořily spekulace o tom, jestli je „hokejka“ na chlapy, to ale Jiří důrazně popřel a svůj přešlap vysvětlil jako mladickou nerozvážnost. Právník, který Tlustého zastupoval, řekl, že se jedná o majetek hokejisty a že servery, které fotografie zveřejnily, porušují právo na ochranu osobnosti. Snímky byly téměř ze všech stránek staženy.

Po skončení léta se bude muset Tlustý, který hraje za Carolina Hurricanes, vrátit zpátky do Ameriky. Uvidíme, jestli za ním Inna bude létat tak, jako kdysi za Jaromírem Jágrem (41).