Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Puberťák (16) umučil holčičku (†6): Znásilnil ji, uškrtil a nahé tělo pohodil na ulici!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 7 fotografií
Zrůda
Teprve šestnáctiletý chlapec se měl dopustit bestiálního činu. Podle všeho unesl mladinkou Aleshu McPhail (†6), kterou nedaleko jejího domova znásilnil. Potom ji uškrtil a bezvládného těla se zbavil tak, že ho pohodil do lesa kousek od silnice. Žila s rodiči, ale v době vraždy se o ni starala babička. Ta po dívčině zmizení zalarmovala policii, už ale bylo pozdě.

Mladinká dívka Alesha MacPhail (†6) měla milující rodinu a nic jí nechybělo. Jedné noci se ale do jejího pokoje vloupal teprve šestnáctiletý chlapec, jenž holčičku unesl do nedalekého lesa. Tam ji znásilnil a poté zavraždil.

Bestiální čin se stal na skotském ostrově Bute během minulého léta. Když babička svou vnučku ráno nenašla v posteli, neprodleně zalarmovala policisty. Ti po dvou hodinách našli dívčino bezvládné tělo. Její pubertální vrah, jehož jméno vzhledem k nízkému věku zůstává v utajení, ji uškrtil a nahou pohodil v lese nedaleko místa vraždy. Jak informoval britský web DailyMail.co.uk, našly se tam také její roztrhané šortky, kalhotky a tílko.

Obviněný chlapec veškerou vinu odmítá, důkazy ale hovoří proti němu. Kromě jiného se v pokoji Aleshy našly jeho otisky prstů. Prostřednictvím svého advokáta z činu obvinil jistou ženu, jejíž jméno soud rovněž nezveřejnil.

Soud by už neměl trvat déle než čtrnáct dní, potom bude vynesen rozsudek. Celá Velká Británie teď doufá, že spravedlnosti bude učiněno zadost a šestnáctiletý vrah si půjde sednout na hodně dlouho.

Související články

Další články