Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Puberťačky z celého světa si podpalují pokojíčky. Jejich lásky One Direction KONČÍ

Puberťačky z celého světa si podpalují pokojíčky. Jejich lásky One Direction KONČÍ
Zdroj: Profimedia.cz
Tak to je tragédie, která nemá obdoby. Hošíci z One Direction ohlásili roční pauzu a pro jejich fanynky je to konečná, tedy ona to nejspíš bude konečná. Co se teď bude dít? Demonstrace? Hladovky? Přivazování k Temelínu?

Skalní fanynky to pochopitelně už vědí, pro ty ostatní máme smutnou zprávu: One Direction končí Tedy prý ne definitivně. Jen si dali roční prázdniny a pauzu.

„Kluci jsou spolu už pět let, což je neuvěřitelná doba na boyband. Plně si zaslouží mít aspoň rok na to, aby mohli pracovat na svých projektech. Rozhodně mezi nimi není žádná zlá krev a všichni stojí stoprocentně za tímto rozhodnutím,“ řekl zdroj deníku The Sun.

Po odchodu Zayna Malika se nezmátořili a zbylí čtyři členové nedokázali pokračovat dál ve slibně rozjeté kariéře. Následující rok se budou každý zvlášť věnovat sólovým projektům. Oficiálně jdou od sebe jen na rok, ale známe to, která kapela se po ohlášení pauzy zase k sobě vrátila? Ok, třeba Backstreet Boys, kteří se dali dohromady, když se jim rozkutálely nastřádané dolárky, ale jejich comeback nebyl nic moc.

Zakladatel One Direction Simon Cowell (55) už sestavuje nový boyband, tak uvidíme, třeba budou mít fanynky brzy náhradu!

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy