Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Ptali jsme se hostů festivalu ve Varech: Přišli lovit celebrity, nebo na filmy? A co se jim nejvíc líbí?

+ Dalších 17 fotografií
Anketa
Filmový festival v Karlových Varech začíná nabírat na obrátkách. V sobotu přijelo ještě víc lidí než v pátek a lázeňské město žije od rána do noci. Vyrazili jsme do centra festivalového dění a zeptali jsme se milovníků hvězd a společenského života, jak letošní filmový svátek prožívají.

Festival v Karlových Varech je filmovým i společenským svátkem roku. Celebrity se do lázeňského města slétly už v pátek a předvedly se v luxusních róbách na červeném koberci. V sobotu dorazily stovky dalších, "obyčejných" návštěvníků festivalu.

Proto se reportéři eXtra.cz vydali do centra dění. Zajímalo nás, zda mezi filmovými fanoušky převažují ti, kteří do Varů jezdí pravidelně, anebo to je pro ně letos premiéra. "Jsem tady už poosmé. A nejvíc jsem si užila ročník, kdy bylo v logu prasátko," prozradila festivalová matadorka. Svoje karlovarské poprvé letos zažívají spíš mladší ročníky.

Karlovy Vary nejsou jenom o filmech, ale také o celebritách a společenském dění. Lidé většinou na festivalu vyhledávají obojí, najdou se však i tací, kteří přijeli pouze kvůli promítání filmů. "Jednoznačně mě zajímají filmy," řekl nám jeden z nich.

A kdo podle festivalové veřejnosti nejvíc zazářil na červeném koberci. "Julianne Moore, je prostě božská," zněla nejčastější odpověď.

Související články

Další články