Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Pták Ohnivák: Princ Otmar (41) má dnes dospělou dceru s Gondíkovou a žije s Remkovou

Jiřina Bohdalová, Manou Lubowski a Tina Ruland ve filmu Pták ohnivák (1997).
Zdroj: Se souhlasem Česká televize
+ Dalších 10 fotografií
pohádka

V pohádce Pták Ohnivák z roku 1997 si tehdy šestnáctiletý nejmladší člen rodu Brousků Ondřej zahrál prince Otmara. Od té doby se stačil stát otcem dcery Aděly Gondíkové (49), načež se oženil s dcerou našeho nejslavnějšího kosmonauta Vladimíra Remka (74), taktéž herečkou Annou (42), s níž má desetiletého syna Františka a pětiletou Hanku. 

Princ Afron, kterého ztvárnil Manou Lubowski, s mladším bratrem Otmarem vezou na hrad krále Jorgena darem překrásného ptáka Ohniváka, který umí přivolávat lásku a zaplašit smrt. Klasickou pohádku od Karla Jaromíra Erbena v roce 1997 pojal po svém nestor české kinematografie Václav Vorlíček a do role dlouhovlasého Otmara obsadil tehdy šestnáctiletého mladíčka Ondřeje Brouska.

Ondřejovi je dnes 41 let a spíš než hereckým se vydal hudebním směrem. Narodil se v Praze do slavné herecké rodiny Brousků. Je synem Otakara Brouska ml. a herečky Zuzany Mixové. Jeho první manželkou byla Adéla Gondíková, se kterou má dceru Nelu (18). A 25. září 2011 se oženil s herečkou Annou, rozenou Remkovou, dcerou kosmonauta Vladimíra Remka. S ní má syna Františka (10) a dceru Haničku (5).

Ondřej Brousek vyměnil Gondíkovou za Remkovou

S o osm let starší herečkou Adélou Gondíkovou začal Brousek chodit začátkem milénia, v roce 2002 se vzali a jejich dceři Nele je dnes 18 let. "Holčička se narodila po dvacáté hodině, váží 3,3 kilogramu a měří 48 centimetrů," psal tehdy iDnes. Jenže idylka dlouho netrvala, Ondřej se zamiloval do kolegyně Anny Remkové, což přiznal Blesku už v roce 2009.

Annu Remkovou si vzal v roce 2011 a dodnes jsou spolu. Mezitím se Adéla provdala za Jiřího Langmajera, takže tahle pohádka dopadla dobře. Za redakci Extra.cz přejeme všem krásné Vánoce.

Související články

Další články