Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Psychóza kolem dvojky Těžkej Pokondr: Co jim vzkazují fanoušci?

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 7 fotografií
Co se to děje?
Jak jsme vás informovali, Roman Ondráček (52) prostřednictvím oficiálního facebookového profilu skupiny Těžkej Pokondr oznámil rozpad jejich legendární skupiny a svého dlouholetého kolegu a kamaráda Miloše Pokorného (54) už údajně nechce nikdy vidět. Jaký je důvod? Jejich společnou píseň Schíza, která je směřovaná na Andreje Babiše, odmítl Pokorný podporovat a prý o ní ani neřekl své ženě, což Ondráčka pěkně naštvalo!

Roman Ondráček je poslední dobou pořádně na nervy a někteří jeho blízcí o něj začínají mít strach. Za všechno může konflikt, který sám Roman vyvolal. Na oficiální facebookové stránce Těžkého Pokondru publikoval opravdu dlouhý příspěvek, kde si stěžoval na všechny své bývalé kolegy, webové portály, televizní pořady, novináře a v neposlední řadě také na své kamarády a ostatní známé celebrity.

Nit nenechal suchou ani na oblíbeném moderátorovi Leoši Marešovi (42) a jeho manželce Monice Koblížkové. Ondráček se totiž považuje za zakladatele Marešovy kariéry, on byl prý ten, který ho dostal na výsluní. Na jeho manželku zase prásknul, že Monika má deprese. Nechce být totiž Monika Marešová číslo dvě, takže Mareš žádá svou bývalou ženu, aby se přejmenovala… Alespoň tak to vidí Ondráček. Na seznamu „nenávisti“ se objevil také moderátor Libor Bouček, kterého Ondráček s Pokorným prý sebrali z tehdy podřadného rádia Kiss a udělali z něj pořádného moderátora.

Když Ondráček žádal Mareše a Boučka o sdílení jejich písně Schízy, ani jeden nereagoval a to byla pro Ondráčka konečná. S nimi ani s desítkami dalších lidí ze seznamu nechce nic mít. A na seznam nechtěných nečekaně započítal i svého dlouholetého kolegu Miloše Pokorného.

Ondráčkovy drsné výstupy samozřejmě zajímají celé Česko. Veřejnost sleduje, co Ondráček podniká a také to hodnotí.

Na Ondráčkův příspěvek, ve kterém si vylil zlost snad na všechny své známé, reagovaly stovky fanoušků. Na čí jsou straně? Většina z nich stojí za Ondráčkem! Prý je pravda, že Mareše a Boučka fakt objevil on.

Objevily se totiž komentáře typu „Tohle mě moc mrzí, děsivě to vystihuje realitu… držím palce Romane!“ Je vidět, že Češi si za svérázným a upřímným moderátorem stojí, ale objevily se samozřejmě i komentáře, které mu tak úplně nelichotí. Diskutující také uvádí, že Ondráček většinu negativních komentářů již smazal.

„To víš že jo, přes 80 komentářů zmizelo, promaž si to tu k obrazu svému, fňukno,“ reagovala jedna z žen. Ondráček očividně nechce, aby se k jeho příspěvku někdo vyjadřoval jinak, než jak si on sám představuje. Lidé se v odstraněných komentářích především zastávali Mareše a Boučka. Pár negativních názorů Roman na zdi ale nechal, asi aby se neřeklo.

Jak tento doutnající spor skončí? Budou Češi Ondráčka dál podporovat? Nebo se přikloní na stranu jeho odpůrců? A kdy se k celé hádce vyjádří Miloš Pokorný? Celou kauzu budeme na webu eXtra.cz dále sledovat.

Související články

Další články