Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Psychouš Aleš v Prostřenu! vaří: Kadibudka a neoloupaná cibule na talíři! Spoluhráči zuří

+ Dalších 8 fotografií
bejr jede
Aleš Bejr (42), který je za poslední dobu nejvýraznější postavou pořadu Prostřeno, má dnes svůj večer. Hosty přivítá ve svém prostředí a připraví jim vskutku netradiční menu. Skousnou to spoluhráči nebo se naštvou a ohodnotí Aleše stejně, jako on hodnotil je?

Jelikož se Aleš chystal už v době natáčení na soutěž ve fitness, dbal už od pondělí na jídelníček i u svých spoluhráčů. V úterý, když vařila Bára, si například Aleš přivezl plato vajec a bez váhání hostitelku poprosil, jestli by mu neudělala míchaná vajíčka, ovšem jenom z bílků.

Ta ještě před večeří snědl v Bářině kuchyni a spoluhráči se nestačili divit. Dá se tedy očekávat, že se dnes moc nenajedí. Bude fitness strava čekat i na ně? V Alešově podání to bude spíš parodie na večeři.

Hosté budou jíst na chatě jeho kamaráda a bude to ve skutečně bojových podmínkách. V boudě s venkovní kadibudkou je Alešova improvizovaná ordinace, protože hosty přivítá v bílém plášti a brýlích a „panu doktorovi“ musejí vykat. Po vstupním vyšetření je jediné, co by je mohlo zahřát, kapka slivovice. Všichni jsou zvědaví, co hostitel předvede u plotny. Aleš slibuje proteinově bohaté menu.

Aleš je velmi diskutovaný a diváci se bouří proti jeho účinkování. Televizi Prima začali osočovat z toho, že Aleše do pořadu nasadila kvůli sledovanosti. Tak to ale není. PR manažerka pořadu Prostřeno! Klára Kotábová vysvětluje: „Registrovat se do soutěže v pořadu Prostřeno! může každý. Pan Aleš Bejr stejně jako ostatní soutěžící řádně prošel castingem pořadu. A je pak jen na každém soutěžícím, jakou zvolí taktiku, aby soutěž vyhrál. Na kolik byla úspěšná extravagantní taktika pana Bejra, nechť diváci posoudí sami.“

Podívejte se na video, čím Aleš své hosty nakonec překvapí.

Související články

Další články