Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Psychoterapeut o válce Kuchařové s Brzobohatým: Taťáně se jeho slova nebudou vůbec líbit

Ondřej Brzobohatý versus Taťána Kuchařová.
Zdroj: Profimedia, Renata Bušková, eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
ODBORNÍK

Kdo ještě nezaregistroval nechutnou dohru ošklivého rozvodu modelky Taťány Kuchařové (35) a Ondřeje Brzobohatého (40), ten si může gratulovat. Detaily z jejich soužití, ať už skutečné, nebo vymyšlené, se na nás valí ze všech stran. Co na to psychoterapeut? „Rozvod je jako soulož, nemá se řešit na veřejnosti,“ řekl eXtra.cz.

Psychoterapeut: Ondřej Brzobohatý a Taťána Kuchařová? Je to za hranou

Muzikant Ondřej Brzobohatý a modelka Taťána Kuchařová: dvojice, o které se v posledních osmi dnech mluví v Česku asi nejvíc. Na vině je podivná církevní žaloba ženské strany bývalého páru. Podle hudebníka je plná nactiutrhačných výmyslů, navíc tvrdí, že ji bulváru předala jeho bývalá žena (která řadě lidí jen marně vysvětluje, že to tak podle ní opravdu neprobíhalo).

Co o celé situaci míní psychoterapeut? „Tato kauza je velice smutná věc,“ řekl nejprve Jan Beer. „Rozvod jako takový je obecně zátěží pro oba partnery. Na obou stranách dochází k totální ztrátě důvěry. Následky, které rozvod přináší do života jednotlivců, bývají strašné. Mnozí lidé musí nalézt odbornou pomoc. Ať už sociálních pracovníků, mediátorů nebo psychologickou péči,“ popisuje.

„Nejlepší jsou rozvody, které jednotlivce nepoškozují, zde je mediální prezentace bohužel naprosto za hranou veškeré důstojnosti,“ myslí si.

Naráží také na to, že Kuchařová v podstatě rok a půl od rozchodu plnila stránky novin a obrazovky televizorů jedním tvrdým vyjádřením proti exmanželovi za druhým. A to podle znalce psychologie nebylo moudré rozhodnutí.

Člověk je od svého narození v podstatě sobecký tvor. Až výchova ho nějakým způsobem může kultivovat. Tak intimní věci by ale neměly být řešeny přes bulvár, ať už se člověk, například žena, cítí sebevíc zrazený. Rozvod bych ale v zásadě přirovnal k souloži. Také se na veřejnosti neukazuje, co kdo dělá pod peřinou,“ domnívá se.

Ondřejova obrana

Na druhou stranu: že Ondřej Brzobohatý poté, co Blesk získal církevní žalobu jeho ženy proti němu, vystoupil a ovládl situaci přiznáním záliby v drag queen, Beer plně chápe.

„Situaci neznám detailně, ale opět pouze obecně mohu říci, že na koho se bezprecedentně útočí, ten je zahnaný do kouta. A pes, kterého do toho kouta zaženete, nejenom štěká, občas i kousne,“ dodal Jan Beer v náznaku, že si Kuchařová za veškerou následnou kritiku lidí vlastně může sama. Podle odborníka by nejlepší pro oba exmanžele bylo zapomenout na společnou minulost a řešit už jen to, co jim přinesou zítřky bez toho druhého.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy