Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Psychopat z Prostřena promluvil na kameru! Proč soutěžící rozbrečel?

+ Dalších 18 fotografií
Po účinkování v pořadu Prostřeno vnímá česká veřejnost youtubera Aleše Bejra (41) jako jednu z nejdivnějších osob českého internetu. Kontroverzní youtuber o sobě pro eXtra.cz prozradil, že na vlně nenávisti od lidí si tak trošku ujíždí. Ale nejen to...

V Prostřenu předvedl plejádu toho, jak by pořad o vaření rozhodně neměl vypadat. Na sociálních sítích se to po odvysílání hodně nestandardního podání v podobě Aleše Bejra začalo hemžit různými komentáři k jeho osobě. Většina z nich byla negativních. Bejr si z toho hlavu vůbec nedělá.

„Podle mě šlo o můj nejlepší prank (žert – překlad – pozn. red.), který se mi za dobu, co natáčím videa, povedl. Měl jsem z toho prasečí radost,“ řekl v rozhovoru ve studiu eXtra.cz redaktorovi Bejr, kterému údajně po 20 letech manželství dala partnerka sbohem.

Bejr lidi rád šokuje a jde klidně až na hranici toho, že na lidi působí značně negativně. V rozhovoru vysvětlil, kolik si natáčením kontroverzních videí vydělá a v závěru promluvila jeho maminka o tom, jaký má na syna názor. Podívejte se na exkluzivní video.

Související články

Další články