Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Psychopat Patrik (26) z Výměny pracuje v nemocnici: Nadávky do ŠVÁBŮ! Je hrozbou pro pacienty?

Zdroj: archiv
+ Dalších 27 fotografií
Ostrá slova
Jsou pacienti v ohrožení? Psychopat Patrik (26) z Výměny manželek během natáčení uvedl, že se živí jako sanitář v děčínské nemocnici. Nazýval přitom lidi nechutnými šváby a svou náhradní manželku Marcelu (32) dokonce označil za špínu. Redakce eXtra.cz se proto zeptala představitelů nemocnice, zda nehrozí pacientům nebezpečí!

Výměnou manželek už prošly špindíry, feťáci i obyčejní nerváci. Patrik (26) z Děčína ale ve středu předvedl něco, co jsme ještě neviděli. Svou posedlostí úklidem a neopodstatněnou výbušností dokázal dohnat k slzám svou Veroniku (21) i náhradní manželku Marcelu (32).

Ta o něm prohlásila, že je psychopat a měl by se jít okamžitě léčit. Patrik tak ovšem neučinil. A lidé na sociálních sítích se začali ptát, jestli je bezpečné, aby takový člověk byl zaměstnancem nemocnice. Přece jenom dokázal nazvat své okolí odpornými šváby a špínami!

„Nenadával ani tak na mě jako spíš na štáb. To mi bylo hodně nepříjemný. Vadilo mu snad všechno – třeba že jim prý objeli kousek zdi. Furt jim nadával do švábů a sarančat,“ prozradila Marcela televizi Nova po natáčení.

A tak jsme se na Patrika poptali. „Krajská zdravotní, a. s., není s ohledem na ochranu osobních údajů oprávněna veřejně sdělovat jakékoli informace o svých zaměstnancích, a to ani údaj o tom, zda konkrétní osoba je zaměstnancem Krajské zdravotní, a. s., či nikoli," řekl eXtra.cz mluvčí děčínské nemocnice Ivo Chrástecký.

Malá útěcha přišla alespoň v podobě informací o bezpečnostních opatřeních, která se vztahují na všechny nemocniční zaměstnance. "V obecné rovině Krajská zdravotní, a. s., upozorňuje, že se všichni její zaměstnanci podrobují vstupním, periodickým a v odůvodněných případech taktéž mimořádným pracovnělékařským prohlídkám, přičemž při svém důrazu na vysokou společenskou odpovědnost neumožňuje výkon práce žádným osobám, které by k ní nebyly zdravotně způsobilé," ubezpečil nás Chrástecký.

Tak snad se Patrik aspoň trochu zamyslí, půjde do sebe a dokáže, že si své povolání i mladičkou Veroniku zaslouží!

Související články

Další články