Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Psychopat jede na plný pecky! Jiří Langmajer v seriálu Lajna předvádí herectví jak z učebnice

Psychopat jede na plný pecky! Jiří Langmajer v seriálu Lajna předvádí herectví jak z učebnice
Zdroj: youtube.com
+ Další 3 fotografie
Viděli jste první díl seriálu z hokejového prostředí Lajna? V roli psychopatického trenéra exceluje Jiří Langmajer. Mysleli jsme si, že herecký výkon z komedie Copak je to za vojáka nikdy nepřekoná, ale tohle se povedlo. To je herectví ve své ryzí podobě.

Ačkoliv se o Langmajerovi mezi hereckými kolegy šušká, že nejlepší roky kariéry má za sebou, není to pravda. Jiří Langmajer je velký herec. Vedle Karla Rodena zřejmě dvojka na trhu. To, co předvedl v prvním díle seriálu Lajna, se na internetu tak často nevidí.

Televize Obbod na sebe upoutala seriálem Vyšehrad, kde fotbalistu Laviho hraje Jakub Štáfek. Není to špatné, první díly byly dokonce velmi vtipné, ale Lajna bude jiná kvalita.

Kuba Štáfek se snaží, ale hereckých kvalit Jirky Langmajera zatím nedosahuje. Jestli tu někdo válcuje kolegy jako Lavina, tak je to zcela určitě Langmajer.

Trenéra Hrouzka, kterého Langmajer představuje, je psychopatický blázen, který sice má zlato z Nagana, ale s průměrnými hráči bude řeč hledat asi složitě. Tak uvidíme. Věříme, že tvůrci se poučili z chyb, které nasekali při vzniku Vyšehradu, a Lajna bude opravdu zážitkem pro náročného diváka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy