Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Psychopat Bejr zuřivě napadl Soukupa ve studiu: Vrhnul se na něj a sprostě mu nadával

+ Dalších 8 fotografií

Youtuber a bojovník organizace Clash of the Stars, Aleš Bejr (45), o sobě dal opět vědět. Ve studiu TV Barrandov totiž fyzicky napadl tentokrát přímo majitele a moderátora stanice Jaromíra Soukupa (54). Ten tak dostal možnost zužitkovat své zkušenosti z boxerské kariéry, kterou má za sebou.

„Na co čekáš, Jaromíre, vole?!“ vyskočí v jednu chvíli Aleš Bejr z pohovky ve studiu barrandovského pořadu Reakce, zahodí batoh na druhého, přihlížejícího hosta a okamžitě vystartuje k Jaromíru Soukupovi. Jde o klasickou podívanou, na kterou jsou diváci u Psychopata Bejra zvyklí.

V Soukupovi se však spustí instinkty a svalová paměť z jeho dob uvnitř ringu a zaujme postoj, který dává tušit, že si žádné strkance od Bejra nenechá líbit. „Co jako vole? Co je, vole? Do pi*i,“ zní dál od rozzuřeného hosta.

„Uvidíme se v Clash of the Stars!“

Dvojice se chvíli drží v klinči, když se Bejr opět rozhodne pro výpad. Oba muže se pak v jednu chvíli snaží od sebe odstrčit přítomný host, který je nabádá k tomu, aby se uklidnili: „Hoši klid, klid, klid.“ Povel ale rozčílí Bejra ještě víc a pustí se tentokrát do usmiřovatele.

Co je, vole, ty sra*ko?!“ křičí na něj holohlavý zápasník a na okamžik hosta chytí „do kravaty“. To už pro změnu musí zasáhnout zase Soukup.

Tady tyhlety řeči, vole,“ zní od Soukupa, který se opět drží s Bejrem tělo na tělo. Na okamžik však ztratí koncentraci a zavrávorá tak, že ho zastaví až za ním posunutý gauč.

Video končí Bejrem, který Soukupovi do tváře hlásí: „Takže my se uvidíme v Clash of the Stars, ty močko!“ Moderátor ale neodpoví, jen se rozesměje. Zápasník poté odchází a nechává za sebou už jen spršku dalších sprostých slov: „Machýrku, vole, zas*anej, vole. Nas*at na to tady!“

Související články

Další články

Nejnovější kauzy