Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Psychopat Bejr pálí mosty! Po krachu manželství chce opustit Česko a odjet daleko od Evropy

Zdroj: Instagram
+ Dalších 23 fotografií
konec srandy
Aleš Bejr (41) neprožívá nejšťastnější období. Podle všeho se mu rozpadá manželství s krásnou Angelou (42), se kterou byl přes dvacet let. Sklízí kritiku za účinkování v Prostřeno! a je si moc dobře vědom toho, že pochopení ani slova chvály se od české veřejnosti nikdy nedočká. Proto vážně uvažuje, že se s Českou republikou definitivně rozloučí.

Aleš Bejr přiznal, že se z Itálie, kde byl na mistrovství Evropy v kulturistice, vrátil předčasně kvůli údajnému odchodu jeho manželky Angely. Ta prý za sebou zaklapla dveře hned den poté, co Aleš odjel do Itálie.

"Nejela se mnou a to byla poslední kapka, už měsíc jsem cítil, že je to pasé. Tím, že se mnou nejela, se to akorát potvrdilo," sdělil redakci eXtra.cz a dodal, že mu není příjemné, jak z toho mají lidi radost a jak je to zajímá. "Lidi zajímají hádky a zloby, je to strašný, jak mají všichni prasečí radost z toho, když se někomu nedaří," rozčiloval se Bejr.

Na tvrďáka Aleše už je toho tady moc a nejradši by vzal do zaječích. "Přemýšlím, že bych se odstěhoval do Austrálie, lidé tam jsou přátelští, každý tam každého na ulici zdraví, je to úplně jiné než tady. Strávil jsem v Sydney měsíc a na podzim se chystám do Melbourne na závody, tak tam možná už zůstanu," vysvětlil youtuber a dodal, že by se u protinožců v klidu uživil. "Uživil bych se tam jako trenér, tamní lidi to tam žerou, fitness a zdravý životní styl, o obživu strach nemám."

Uvidíme, jak to dopadne, až se vrátí Alešova manželka z Ukrajiny, kam odjela údajně se svým milencem. Dají se ti dva dohromady, nebo Aleš Angelu ihned vyhodí z domu, jak slibuje?

Související články

Další články