Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Psychopat Bejr kápl božskou ohledně rozchodu se ženou: Neuvěříte, co provedl!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 23 fotografií
psycho
Před několika dny jsme vás informovali o tom, že psychopat Aleš Bejr (41) prochází se svojí manželkou Angelou (42) krizí a vše nasvědčovalo tomu, že kontroverzního youtubera žena opravdu opustila. Bejr se nechal slyšet, že manželka odjela s milencem na Ukrajinu a po jejím návratu domů ji budou čekat sbalené kufry přede dveřmi. Teď je ale všechno jinak.

Šílený youtuber Aleš Bejr se ve svém videu přiznal, že si z veřejnosti udělal tak trochu dobrý den a své jednání obhájil slovy "Co máte rádi, to já vám dám... Ať z toho máte prasečí radost a teď všem, co tomu uvěřili, se hluboce neomlouvám a směju...," naznačil Bejr jednu z lidských vlastností a tou je škodolibost a radost z neštěstí druhých.

Bejr se totiž celou dobu, co tvrdil, že ho žena opustila, podivoval nad tím, že mu o dost stoupla sledovanost videí a že se všichni na jeho manželství vyptávají. Pravděpodobně tedy splnil to, co bylo jeho cílem - upozornit na sebe a tím zvýšit zájem o svá videa i o svoji osobu.

Bejrovi už teď asi bude málokdo věřit a i on sám by se měl začít obávat toho, aby se mu tato lest v budoucnu nevrátila. Z videa je jasné, že mezi manželi je všechno v naprostém pořádku a Angela, která ale skutečně na Ukrajině byla, dokonce od Aleše dostala nové vozidlo.

Aleši, Aleši...

Související články

Další články