Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

PSYCHOPAT A TYRAN ve Výměně manželek?! Patrik (26) se choval jako totální šílenec!

Zdroj: repro TV Nova
+ Dalších 20 fotografií
Výměna manželek
GLOSA: Jsi psychopat, řekla náhradní manželka Marcela (32) Patrikovi (26). A od pravdy nebyla daleko. Cenu za největšího blázna Výměny manželek si tentokrát neodnáší aktérka, nýbrž aktér. Člověk, který každé ráno vysává i postel, rozzuří ho každé smítko a nestydí se svou tyranií vyhnat ženu do hotelu, by měl okamžitě vyhledat odbornou pomoc.

Takového chlapa Výměna manželek ještě nezažila. Patrik (26) z Děčína sám sebe označuje za pedanta na úklid, ale jeho problém je daleko rozsáhlejší.

Během natáčení si to uvědomila i jeho žena Veronika (21), která v náhradní rodině zažila úplně něco nového. Nemusela se stresovat, že udělá něco špatně. Nikdo ji totiž neterorizoval. Patrik na ni před Výměnou prý vyvíjel tlak i proto, že hrneček postavila na jiné místo.

A během natáčení se totálně odkopal. Zakazoval Marcele (32) uklízet a raději dělal všechno sám. Kvůli Výměně si dokonce vzal dovolenou. A místo toho, aby si užil svou malou dceru, pořád uklízel. Kromě úklidu, řvaní na Marcelu a odporných nadávek nedělal vůbec nic jiného. To je na šestadvacetiletého chlapa dost ubohé a především trapné.

„Jo, říká mi, že jsem špína zasraná. Pak mi řekne, že mě miluje, ale že jsem špína,“ postěžovala si Veronika. „Zjistila jsem, že by se mohlo jednat o obsedantně kompulzivní poruchu. A jestli jsem se trefila do černýho, tohle se řešit každopádně musí,“ dodala.

Už tak vypjatých deset dní se vyhrotilo během osmi očí. Patrik ječel, že je zdravý a pomoc nepotřebuje. Po ultimátu od Veroniky ale přiznal, že má určité potíže, které vyřeší. V opačném případě by následovaly kopačky od Veroniky. Jestli se ale tenhle psychopat, jak ho Marcela nazvala, dokáže změnit, je ve hvězdách.

Související články

Další články