Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Sexuoložka Brzobohatého promluvila o jeho zálibě v drag queen: O úchylku nejde, bude se cítit svobodnější, říká

Ondřej Brzobohatý: Jeho sexuoložka promluvila o zálibě v drag queen
Zdroj: profimedia.cz/koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Rozhovor

Herec Ondřej Brzobohatý (40) učinil nedávno velmi intimní prohlášení, v němž uvedl, že se rád převléká za ženy a jeho umělecké jméno je Tiffany RichBitch. Tento krok udělal poté, co Blesk získal plné znění církevní žaloby, kterou dle Brzobohatého měla médiím poskytnout jeho bývalá žena Taťána Kuchařová (35). Ta však veškerá obvinění odmítá. Pro Blesk nyní promluvila Ondřejova sexuoložka, která více přiblížila jeho zálibu v drag queen a uvedla, že si myslí, že se mu upřímnost v dobrém vrátí.

Kauza Brzobohatý versus Kuchařová rozhodně ještě nekončí. Plné znění církevní žaloby, která se dostala na veřejnost, totiž vzbudila pořádnou vlnu emocí. A zatímco Ondřej Brzobohatý se následně veřejně přiznal k tomu, že sice není homosexuál, ale má zálibu v oblékání se do ženských šatů, jeho bývalá žena Taťána Kuchařová se ke kauze téměř nevyjadřuje. Na svém Instagramu uvedla, že plné znění církevní žaloby médiím neposkytla ona a důrazně odmítá, že by se dopustila homofobie.

Nejde o sexuální úchylku

Brzobohatý v rozhovoru uvedl detaily jeho záliby v drag queen, neboli převlékání a stylizování se do žen. Nechal se například slyšet, že jeho umělecké jméno je Tiffany RichBitch a různých drag show se v minulosti zúčastnil nejen společně s Taťánou, ale nyní i se svou současnou partnerkou Danielou Písařovicovou.

V rozhovoru pro Blesk se k celé věci, která vzbudila v Česku pořádný mediální ohlas, vyjádřila i Brzobohatého sexuoložka Hana Fifková (61). K té mimo jiné Brzobohatý šel na popud své dnes již bývalé ženy, která chtěla zjistit, jestli je gay nebo zda záliba v drag queen není dědičná. „U Ondřeje rozhodně o žádnou sexuální úchylku nejde,“ uvedla rázně hned na začátku.

Bude svobodnější, říká doktorka

Zároveň dodala, že osoba převlékající se za ženu rozhodně nemusí být homosexuál. Jedná se zkrátka o formu zábavy. „Tu provozují umělci vydávající se za ženy nebo za muže, obvykle v baru nebo nočním klubu. Představení se mohou pohybovat od burleskních představení v nočních klubech pro dospělé až po akce pro všechny věkové kategorie se zpěvy a příběhy. Účinkující často oblékají komplikované kostýmy a make-up a někdy se oblékají tak, aby napodobovali různé slavné zpěváky nebo osobnosti opačného pohlaví.“

Nakonec se ještě nechala slyšet, že si myslí, že se mu jeho upřímnost v dobrém vrátí. „Bude teď svobodnější a možná svým sdělením pomůže i jiným lidem,“ uzavřela.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy