Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Psycho v realitě: Isabella (18) brutálně zavraždila matku v koupelně. Bodla ji 80krát!

Isabella Guzman brutálně zavraždila matku v koupelně
Zdroj: Studio Paramount Pictures
Lidská bestie

Teprve osmnáctiletá Isabella Guzman vypadá na první pohled spíš jako herečka než jako vražedkyně. Své matce však v koupelně zasadila neuvěřitelných 79 bodných rad. Video ze soudní síně je navíc extrémně znepokojivé, Isabella se na něm podivně šklebí. Nahání vám dívka bez soucitu hrůzu?

Matce zasadila skoro 80 ran

Teprve osmnáctiletá dívka stanula před soudem kvůli brutální vraždě vlastní matky. Isabella Guzman vlastní matce zasadila neuvěřitelných 79 ran do oblasti obličeje a krku a pro svůj hrůzný čin se stala téměř okamžitě hitem internetu. Policii kontaktoval Isabellin nevlastní otec, když spatřil, jak zpod dveří koupelny crčí krev. Odtamtud se už jen ozývalo zoufalé volání vražděné matky: "Jehovo, Jehovo!" Když dívka z místnosti vyšla, měla celé pyžamo od krve a ještě držela v ruce nůž. Muže nezabila, jen kolem něho prošla s nepřítomným výrazem ve tváři.

Osmnáctiletá vražedkyně

Když do domu dorazili muži zákona, dívka už v něm nebyla. Nůž vzala s sebou, a protože mohla být nebezpečná a nikdo nevěděl, komu má ještě v plánu ublížit, bylo vyhlášeno pátrání. Nalezena byla druhý den na nedalekém parkovišti. Policie byla přitom do domu přivolaná ale už před vraždou, to kvůli výhrůžnému e-mailu, který teenagerka matce poslala. V něm stálo: "Zaplatíš." To ženu vyděsilo a kromě policie poprosila i svého bývalého manžela, Isabellina biologického otce, aby si s dcerou promluvil. Její chování se totiž vymykalo kontrole a dívka byla naprosto nezvladatelná. Byla vychovávána v rodině svědků Jehovových, církev se ale rozhodla opustit.

Video ze soudní síně se stalo nečekaně hitem sociálních sítí, především TikToku. Na záznamu je obžalovaná Isabella, chová se však velmi divně a mnohé toto chování děsí až zaráží. Dívka si ukazuje na oči, jako kdyby otírala imaginární slzy, jindy se zase podivně šklebí do kamery, až z ní jde strach. Mladí teenageři začali její grimasy hojně napodobovat a diskutovat o tom, co znamenají a symbolizují. Video se tak stalo absolutním virálem.

Související články

Další články