Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

PSYCHICKÝ TEROR! Jiří Pomeje se probudil, dozvěděl se o novém muži své ženy a začaly chodit výhrůžné zprávy!

Jiří Pomeje a Andrea Pomeje
Zdroj: Profimedia.cz, Lenka Hatašová
+ Dalších 13 fotografií
Zatímco před redaktorem eXtra.cz přál Jiří Pomeje (53) manželce Andree (30) k novému objevu Petru Plačkovi (38) hodně štěstí, ve skutečnosti v něm bouchly saze! Přesně tak, jak jeho žena předpokládala. Podle našich informací začala krásná dýdžejka dostávat neuvěřitelné, výhrůžné zprávy, v kterých se herec snížil opravdu na dno.

„Vím to asi 15 minut, že má jiného. Moc toho teď říkat nechci. Přeji jí hodně štěstí. Já ji mám pořád rád a nikdy jsem ji nepomlouval a pomlouvat ji nebudu. Lidé ať si udělají svůj názor,“ uvedl pro eXtra.cz mimořádně skleslý Jiří Pomeje.

Pak ale začal komunikovat i se svou ženou, která ho kvůli těžkému alkoholismu před pěti měsíci opustila. A vypadá to, že rozhodně tak smířlivý nebyl. Její nový chlap mu prostě leze krkem.

Andrea ostatně očekávala, že začne peklo, a to se opravdu zhmotnilo.

„Dostala od něj řadu hodně ošklivých zpráv. Většinou byly nesrozumitelné, jak dělal ve vzteku překlepy, ale třeba urážky byly bez jediné chyby. Napsal jí třeba i dost přehnanou věc: ‚Udělám všechno pro to, aby nějakej klempíř nemohl k mé dceři. Bůhví, jestli to není pedofil!‘ Je nebezpečný. Nedivím se, že Andrea je vyklepaná, protože tuší, že problémům s manželem zdaleka není konec,“ dozvěděli jsme se od blízké kamarádky Andrey.

„Jirka mi psal zvláštní věci. Ale fakt to nechci s nikým řešit,“ potvrdila nám zaražená hercova žena pravdivost informací o podivných esemeskách.

Tady se ještě asi budou dít věci!

Mohlo by vás zajímat

Další články