Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Psychicky nemocné Seleně Gomez se nedaří shodit kila: Vysoký pás ale špíčky neschová!

Psychicky nemocné Seleně Gomez se nedaří shodit kila: Vysoký pás ale špíčky neschová!
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Dalších 120 fotografií
Alkohol? Prášky?
Selena Gomez (26) rozhodně není ve své nejlepší formě. Pryč jsou doby, kdy byla tenká jako proutek. Zpěvačka se potýká s psychickými problémy a na svůj vzhled kašle. Má dost starostí sama se sebou. Špíčky se snaží rafinovaně maskovat vysokým pasem snad u všech kousků oblečení. Fanoušky ale neobelže.

Selena Gomez se snaží dát dohromady po psychickém kolapsu. Zpěvačka má dlouhodobé psychické problémy, se kterými se léčí. V dobách své největší slávy byla považována za sexy krásku, která nemá konkurenci.

To ale momentálně neplatí. Selena stále nezapomněla na svoji životní lásku Justina Biebera (25) a zlomené srdce jí poměrně dost komplikuje život. Fanoušci si už stihli všimnout, že jejich idol přibral. Selena rozhodně není tlustá, ale špíčky jsou viditelné.

Lidé spekulují, zda to nemá z prášků. Někteří zase tvrdí, že hnědovlasá kráska měla svoji luxusní postavu vykoupenou těžkou dřinou, která jde v současné době bokem, protože nejdůležitější je psychické zdraví hvězdičky.

Selena si svoje kila navíc moc dobře uvědomuje a v poslední době se je snaží maskovat vysokým pasem jak u legín, tak u plavek. Nevypadá špatně, ale byly doby, kdy jí to slušelo mnohem víc.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy