Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Psychické problémy? Fanoušci mají strach o Britney Spears: Děsí je její nové video

Psychické problémy? Fanoušci mají strach o Britney Spears: Děsí je její nové video
Zdroj: Showpix
+ Dalších 13 fotografií
video
Fanoušci se opět bojí o Britney Spears (38). Je známo, že zpěvačka už dlouhá léta není v nejlepší psychické kondici a její nové video tak vyděsilo její příznivce. Ve videu se zpočátku chlubí novými květinami od své floristky a následně začne odcházet ze záběru a znovu do něj vcházet stále dokola.

Ačkoliv je Britney Spears vynikající zpěvačka, zřejmě navždy si už lidé budou více než její písně pamatovat její psychický kolaps, při němž si oholila hlavu a řádila na veřejnosti. Fanoušci se od té doby bojí, kdy se u někdejší popové princezny začnou psychické problémy znovu projevovat.

Už v dubnu Britney své příznivce vyděsila, když přiznala, že si ve své domácí posilovně zapálila dvě svíčky, které způsobily požár. Celá místnost následně musela projít rozsáhlými opravami. Nyní se fanoušci děsí jejího nového videa, jež dokonce některé z nich přimělo k tomu, aby svou oblíbenkyni přestali sledovat na sociálních sítích.

@britneyspears

HOLY HOLY CRAP 😍 !!! My florist surprised me today by making the flower arrangement all different colors 💐 … just had to SHARE 🌸⭐️ !!!!

♬ Blinding Lights - The Weeknd

V novém videu se Spears chlubí novými květinami od své floristky a následně za zvuků písně Blinding Lights odchází a znovu přichází do záběru. Fanoušci mají pocit, že její chování ve videu je předzvěstí toho, že Britney znovu přeskočilo.

Pomoc pro Britney Spears

Lidé, kteří Britney Spears na sociálních sítích sledují, nyní volají po pomoci pro zpěvačku. Prý doufají, že se o její psychický stav stará někdo z blízkých. Pravda je taková, že Britney je skutečně pod dohledem a všechna její rozhodnutí musí schvalovat její otec, protože byla zbavena svéprávnosti. To, co přidává na sociální sítě, on však neovlivní.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy