Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Psala každý den SMS mrtvému otci: Po čtyřech letech dostala odpověď

Zdroj: facebook
+ Další 2 fotografie
Dojemný příběh
Tento neuvěřitelný příběh zasáhl srdce tisíce lidí po celém světě. Chastity Patterson (23) z Arkansasu v USA ztratila svého milovaného otce před čtyřmi lety. Každý den mu však posílala sms zprávy a vyprávěla mu, co právě zažívá. Přesně v den, kdy uplynuly čtyři roky od jeho smrti, dostala dívka odpověď.

Chastity Patterson si prošla ohromnou ztrátou, když před čtyřmi lety přišla o svého milovaného otce. Od té doby mu každý den posílala sms zprávy, aby s ním udržovala kontakt. Psala mu, co právě zažívá a čím si prochází.

Když od smrti jejího otce uplynuly přesně čtyři roky, napsala mu dlouho zprávu a poprvé dostala odpověď. "Ahoj tati, to jsem já. Zítra to bude opět těžký den. Budou to čtyři roky, co jsem o tebe přišla a nebyl ani jediný den, kdy bych tě nepostrádala," zní úvod sms, kterou dívka poslala. Vzpomíná tam, co všechno se za ty roky odehrálo, že porazila rakovinu, že přišla o lásku ale že ji třeba i znovu našla. Psala zprávu, aniž by čekala odpověď. Tu ale dostala.

"Ahoj, zlato. Nejsem tvůj otec, ale poslední 4 roky jsem dostával všechny tvoje zprávy. Těšil jsem se každé ráno a každý večer na tvoje slova. Jmenuji se Brad a moje dcera zemřela následkem autonehody v srpnu 2014. Tvoje zprávy mě udržovaly při životě. Když jsi mi psala, věděl jsem, že to je zpráva od Boha. Je mi líto, že jsi ztratila někoho, kdo ti byl takto blízký. Naslouchal jsem ti celé ty roky a sledoval, jak dospíváš a bojuješ. Chtěl jsem ti odepsat, ale nechtěl jsem ti zlomit srdce. Jsi výjimečná žena a přál bych si, aby se z mé dcery stala taková, jaká jsi ty. Děkuji za všechny zprávy. Tys mi připomínala, že tam někde je Bůh a že to nebyla jeho vina, když jsem přišel o své malé děvčátko. Dal mi tebe, můj malý anděli. Je mi líto, čím sis musela projít. Všechno bude v pořádku a pokud to pomůže, tak ti říkám, že jsem na tebe velmi pyšný," napsal muž, který ztratil dceru a každý den dostával zprávy od dívky, která truchlila nad ztrátou otce.

Mladá dívka napsala na svou sociální síť, že dostala znamení, že je všechno v pořádku a může svého otce nechat odpočívat. V galerii se můžete podívat na celé znění sms zpráv.

Související články

Další články