Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Prymula se chytá za hlavu: V kratičkém videu na Twitteru reagoval na divoký večírek v Praze

Roman Prymula
Zdroj: Se souhlasem Jakuba Poláčka / CNC / Profimedia
Koronavirus
Jedním z cílů Romana Prymuly při nástupu do funkce ministra zdravotnictví bylo zlepšit komunikaci s veřejností. Epidemiolog si tak založil twitterový účet, na kterém to v posledních dnech pořádně žije. Prymula na sociální síti často odpovídá lidem na palčivé dotazy a sdílí své výzvy. Tentokrát přišel s krátkým videopříspěvkem, kde se chytá za hlavu poté, co viděl pobuřující video.

Jestli se něco Romanu Prymulovi daří, tak je to zaujmout veřejnost svými krátkými videi. Před nedávnem například sdílel pouze třívteřinové video s jedinou větou: "Prosím, zůstaňte doma."

Nelegální party v centru Prahy

Tentokrát ministr zdravotnictví svůj krátký rekord překonal dokonce dvouvteřinovým videem. V něm se naopak chytá za hlavu. „Tak přesně tohle je ten problém,“ říká Prymula ve videu. Reaguje tím na záběry, které přiložil ke svému příspěvku.

Video od neznámého autora totiž zachycuje soukromý večírek v Praze, na kterém lidé popíjejí a tančí, to vše samozřejmě bez roušek. Stejně jako autor zůstává neznámé i místo oné party, kde lidé koronavirus vůbec neřešili. Na konci videa je ale vidět záběr na pražské Hradčany.

Přidává jeden příspěvek za druhým

Chvilku po kratičkém příspěvku přidal Prymula další video, ve kterém tentokrát řeší záběry přeplněných hobbymarketů. Podle Prymuly je ve velkých obchodech bezpečno a na videu neshledal "až tak velké porušování regulí".

Prymula tak je na rozdíl od svého předchůdce Adama Vojtěcha velice komunikativní směrem k veřejnosti. Alespoň tedy co se týče příspěvků na sociálních sítích. Část lidí tak uznává, že má Prymula podstatně lepší marketingový tým než Vojtěch.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy