Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Prymula na fotbale rozzuřil Čechy: Dřepíme doma na zadku a ty? Hanba by tě měla fackovat!

Zdroj: Archiv Veronika Dočkalová / eXtra.cz / Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
reakce
Bývalý ministr zdravotnictví a aktuálně i bývalý poradce premiéra Roman Prymula, který si drží názor, že by se měl v Česku zavést tvrdý lockdown, hájil svou účast na fotbalovém zápase tím, že měl dvě hodiny starý negativní test a respirátor. Navíc podotkl, že letos neměl žádnou dovolenou. Reakce občanů na sebe nenechala dlouho čekat a jsou z Prymuly a dalších vládních příslušníků velmi znechuceni.

Účast na fotbalovém zápase stála Prymulu spolupráci s Babišem (66). "Domluvili jsme se na ukončení spolupráce, protože tohle není možné," řekl Babiš. "Pan Prymula je velký odborník na epidemie, sociální inteligenci ale postrádá. Tohle je prostě opět špatně, vůči fotbalovým fanouškům, kteří nemůžou na stadion, i lidem, po kterých teď chceme, aby byli hlavně doma," dodává.

Roman Prymula, který se snaží prosadit v Česku tvrdý lockdown, se obhájil těmito slovy. "Ano, byl jsem s dvě hodiny starým negativním testem a respirátorem na legálním fotbalovém zápase s povolenou návštěvou diváků," sdělil Prymula ČTK. "Podotýkám, že jsem letos neměl žádnou dovolenou, natož zahraniční. Zdá se, že já smím být pouze doma," dodal.

Reakce občanů

Občané Česka jsou z Prymulovy návštěvy fotbalového zápasu znechuceni. "My máme dodržovat pravidla, nikam nechodit a vy ne?!"

"To je výsměch, my máme pravidla, děti doma a on? Vážený pán Prymula káže vodu, pije víno a může vše. Je to asi v pořádku neměl dovolenou, tohle už není normální, dělají si, co chtějí. Ale co, oni můžou očividně vše."

"A co se omluvit lidem, kteří dřepí doma na prdeli, též bez dovolené, a pomalu nemají co jíst. Hanba by tě měla fackovat, a to chce zavést tvrdý lockdown."

"Já už nevím, jestli je to k pláči nebo k smíchu. 'Já si skočím do restaurace, zaletím na dovču, udělám narozeninovou party, juknu ve VIP zóně na fotbal,' a TY zůstaň sedět doma na prdeli. Tohle je výsměch."

Co si myslíte vy? Myslíte, že je Prymulova účast na fotbalovém zápase v pořádku?

Související články

Další články