Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Prý se láduje Lexaurinem! Těhotná A.N.D.U.L.A se bojí, že se o dítě nedokáže postarat

Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
Brzy bude máma
Instagramová influencerka A.N.D.U.L.A (28) bude už brzy mámou. Tatínka pro své mrně sice už nemá, jelikož vztah s Františkem Doležalem jí nevyšel, ale oporou jí je maminka. Ta jí nedávno řekla něco, co ji úplně vyvedlo z míry. Proč cítí A.N.D.U.L.A paniku?

Instagramová A.N.D.U.L.A se už za chvíli stane single mámou. S Františkem Doležalem vztah ukončila a na toho pravého si asi ještě počká. Doležal měl totiž během jejich soužití kontaktovat i jiné ženy a na to žádná není zvědavá.

A.N.D.U.L.A má ale oporu ve své mamince, který ji nikdy nenechá ve štychu. Nedávno však řekla něco, co si měla nechat pro sebe

"Neviděly jsme se s mámou celej víkend a kromě toho, že prohlásila, že mi pupek zase neskutečně vyrostl, tak řiká ,,už to vydrž, už jenom chvíli a bude tu s náma.” CHVÍLI!!! já budu máma. Chápete to? Kolikrát se zapomenu celej den najíst a to dítě bude chtít pravděpodobně i svačiny do školy. Začínám cítit paniku," napsala mimo jiné na svém Instagramu A.N.D.U.L.A.

"Jako fakt po mně ten nahoře chce, abych vychovala člověka? Jdu si dát Lexaurin a pivko," dodává instagramerka. Jasně, že je to nadsázka a prášek na uklidnění si v těhotenství nedává, ale stres zkrátka pociťuje Sama ale uvidí, že až malého Evžena porodí, bude se cítit naprosto báječně.

Související články

Další články