Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Prý něžné pohlaví! Těchhle 5 holek vám bez problémů nakope zadek! Mlácením lidí se totiž živí!

Jsou krásné, ale nebezpečné.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Jsou krásné, silné a s protivníkem dokážou vytřít podlahu. Nebo spíš ring. Ženským se konečně otevřela brána do světa wrestlingu, kde se rvou hlava nehlava. A zapomeňte na drápání nehty nebo tahání za vlasy. Tyhle krásky umí takové hmaty a chvaty, že by dostaly na lopatky i vás. I při pohledu na ně zjistíte, že by vám to vlastně ani vůbec nevadilo.

Holek si všimla i televize a v Americe mají vlastní pořad s názvem Total Divas. Asi to nebude úplně nejobjektivnější vhled do světa ženského wrestlingu, ale rozhodně ten nejvíc sexy.

Hlavními hvězdami jsou dvojčata Brie a Nikky Bellovy. Obě od malička milují sport a dostaly se až k zápasení. Diváci je milují a není se čemu divit. Sexy dvojčata v upnutém kostýmu, která shazují další holky z ringu. Co víc si přát! Navíc Nikki randí s hlavní hvězdou mužského wrestlingu Johnem Cenou.

Dračice s červenými vlasy a silikony je Eva Marie. Je to sice nováček a prát se zatím moc neumí, rozhodně se na ni ale dobře kouká. Dlouho řešila jenom kariéru modelky a hýčkala si svoji postavu. Tuhle krásku si dokonce dvakrát vyžádal časopis Maxim na focení v plavkách. Poslední sezónu šla do sebe a chce to holkám v ringu pořádně nandat.

Z Anglie dorazila divoška Paige, která svůj vzhled tolik neřeší, ale o to víc rozdává ran. Je to rockerka každým coulem a její okované martensky v ringu nesmí chybět.

Na první pohled křehká blondýnka je Kanaďanka Natalya, která se jako jediná ve wrestlingu pohybuje už od mala. Zápasil totiž už její táta a ona jenom převzala rodinnou štafetu.

Při pohledu na tyhle krásky se budete chtít začít koukat na wrestling!

Související články

Další články