Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Prý křehká zpěvačka: Victoria si zaskákala po autech!

Victoria se toho nebojí!
+ Další 2 fotografie
Má doma dvě malé děti, přesto se zpěvačka Victoria dokáže občas pěkně odvázat. Naposledy si zařádila v pražském areálu Pragovky, kde se několikrát proběhla po zaparkovaných autech. Postih za výtržnictví jí však nehrozí. Rodačka z Jihoafrické republiky si jen vyzkoušela nanečisto start na unikátní závod Urban Challenge, běh v sugestivní atmosféře bývalého průmyslového areálu.

Prostory montážních hal, oprýskané ocelové konstrukce, překážky z lešení, vytlučená okna. V typickém prostředí amerických akčních filmů zpěvačka Victoria absolvuje 17. září zcela novou výzvu: pětikilometrový běh přes třicet speciálních překážek. A s ní se postaví na start nejen další známé tváře – boxer Ondřej Pála nebo sporťák Václav Tittelbach – ale i další stovky nadšenců.

„Tohle opravdu bude challenge. Pro člověka bude závod zajímavý nejen fyzicky, ale taky psychicky. Když běžíte k těm překážkám – dám to, nedám, musíte se rozhodnout během pár vteřin,“ popisuje zpěvačka, jež má českého otce a maminku namibijského původu.

Běh přes zaparkovaná auta stejně jako unikátní atmosféru si lehce okusila už při natáčení krátkého reklamního spotu. „Prý budou při závodu slyšet z reproduktorů zvuky továrny… tohle bude velký zážitek,“ těší se Victoria. Aspoň bude při Urban Challenge moci zúročit poslední dva roky, kdy se vrhla na sport, a dokonce už si troufá na triatlony – tedy štreky na kole, běhu a ve vodě.

Na rozdíl od jiných podobných akcí není hlavním cílem Urban Challenge sáhnout si na dno svých sil, ale závod si především užít. „Prostředí vypadá jako v květnu v pětačtyřicátém, je tu neuvěřitelná atmosféra. A pro toho, kdo se jenom trochu hýbá, by to měla být brnkačka,“ nechal se slyšet moderátor a sporťák Václav Tittelbach.

Urban Challenge je prvním městským překážkovým během svého druhu v České republice. Na účastníky čeká přeskakování aut, lezení přes kontejnery, běh atomovým krytem a mnoho dalších výzev. Start je 17. září 2016 v areálu Pragovky, registrovat se je možné na webových stránkách www.urbanchallenge.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články