Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Prvotřídní senzace skutečností: Leicester zažívá velkou party!

Lidé v Leicesteru zažívají historický fotbalový okamžik.
Zdroj: Profimedia.cz
Sen se stal skutečností. Místo starostí o záchranu slaví Leicester City v anglické nejvyšší soutěži ligový titul. Celé město je na nohou a zažívá jednu velkou oslavu.

Ve fotbalovém prostředí něco neskutečného, co se nejspíše jen tak znovu opakovat nebude. Ještě nedávno druholigový tým vypálil rybník všem favoritům a opanoval letošní ročník Premier League. Rozhodlo se včera večer, kdy konkurenční Tottenham ztratil dva body na Chelsea a náskok soupeře už dvě kola před koncem nemůže dohnat.

Ve městě hned po skončení pondělní dohrávky začalo doslova peklo, lidé vběhli do ulic a začali slavit. Vše odstartovalo na adrese Vardyho, největší hvězdy týmu. Další skupina lidí zase zabrala celé okolí stadionu.

Titul se neslaví jen v Anglii, ale také v Thajsku, protože právě majitelé klubu pocházejí z této luxusní destinace. Uvidíme, jestli dokáží příští rok „Lišky“ na neskutečný úspěch navázat, dá se totiž očekávat, že opory týmu půjdou za lepším a obléknou dresy velkoklubů. Každopádně kouči Ranierimu patří obrovský obdiv. To, co dokázal, nemá ve světovém fotbalu obdoby.

Související články

Další články