Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Prvorodičku v Malých láskách čekala nepříjemná procedura: Sestřičko, já to nechci pustit hned!

+ Další 3 fotografie
V páté epizodě představíme podnikatelku Simonu Horváthovou, která musí pracovat i v porodnici a stres se podepíše na jejím zdravotním stavu. Druhý příběh Evy Bílé a Jana Pelikána ukáže, jak velká láska udělá tlustou čáru za divokou minulostí.

Třetí příběh představí Andreu Weinfurtovou (39). Když po umělém oplodnění počtvrté potratila, ztrácela naději. Nyní je popáté těhotná. O dítě se pokoušeli se současným manželem několik let a na přírůstek do rodiny se opravdu moc těší. Náročnost porodu ji však překvapí. U porodu je však Andrea sama a dává jí opravdu zabrat.

Je na ní vidět, že by podporu potřebovala a tu nachází u jedné z porodních asistentek, která Andreu uklidňuje, když panikaří. Jde totiž o rizikové těhotenství, během něhož byla několikrát nemocná a selhávaly jí ledviny.

Nakonec se stal zázrak a Andrea otěhotněla přirozenou cestou. V těhotenství měla sice komplikace, ale byla v profesionální péči lékařů a dítě donosila. Jediné mínus je to, že Andrea bude u porodu sama. Manžel Josef se nechal přemluvil kolegy z práce, kteří mu dávali samé dobré „rady“ a nakonec odmítl svou přítomnost u porodu. Andrea to tak bude muset zvládnout sama, za podpory lékařského personálu.

Na pátý díl dokureality Malé lásky se můžete těšit ve středu 20. září od 21:40 na TV Nova!

Související články

Další články