Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Prvomájový horoskop: V sobotu budou potřebovat Střelci odvahu, Vodnáře čeká velký strach

Čeká nás máj. Zamilujete se?
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

V sobotu nás čeká první máj! Energie lásky ve vzduchu, polibky pod rozkvetlou třešní, stejně jako napravení minulých křivd a podrazů. Už víte, co si pro vás hvězdy přichystaly a co jednotlivá znamení zvěrokruhu nemine?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V sobotu vás může přepadnout strach, zda vše, co si v životě přejete, se opravdu splní. A také jak to zvládnete. Věřte sami sobě a věřte emocím, které vás čekají. Věřte životu. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nestarejte se o to, co si o vás ostatní myslí. Myslet si budou totiž vždy něco. Ale jen na vás je, jaký tomu dáte prostor. Jedna moudrá hvězda povídala, že když není nikdo, kdo by si o vás povídal, děláte něco špatně… V galerii víkendový tip!


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Plňte si své sny, není nic hezčího! Věřte tomu, že máte v sobě všechnu energii, a buďte silní. Pokud máte z minulých týdnů zlomené srdce a potřebujete povzbudit, připomeňte si, že čas hojí rány. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pokud se bojíte komukoli říct, co cítíte, seberte veškerou odvahu a do toho! Budete mít úspěch. Nikdo není dokonalý, takže se nebojte, že ani vy nejste. Pro toho pravého člověka budete zkrátka perfektní. Sobotní tip najdete v galerii.


Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Říká se, že když něco opravdu chcete, celý vesmír se spojí, aby to člověk mohl uskutečnit. Pamatujte si to při všech vašich plánech, které momentálně máte, a jděte si za tím! V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Kdo chce, hledá způsob. A kdo ne, hledá důvod. Proto se přestaňte vymlouvat, že něco nejde nebo něco nemůžete. Je to jen vaše rozhodnutí, co uděláte nebo neuděláte. V galerii najdete, na co se můžete dnes těšit.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dbejte dnes na svou stravu a zdraví. Běžte na dlouhou procházku nebo vyrazte někam na výlet. Čerstvý vzduch vám pomůže a pohyb vás nabije energií. V rodině vás čeká krásný den. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Užijte si v sobotu romantický den se svým partnerem! Opusťte roli, kterou si neustále držíte, že musíte vše zvládnout a vždy musíte být hrdina. Přiznejte svému partnerovi, co vás trápí. V galerii najdete dnešní tip.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Udržte si v sobotu dobrou náladu! Užijete si spoustu zábavy, v rodině bude vládnout harmonie a štěstí. To je něco, co už vám dlouhou dobu schází, a potřebujete to. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Prohlaste se v sobotu za tvůrce svého života! Cokoli si přejete, dokážete uskutečnit, pokud tomu uvěříte a umíte si to představit. Využijte sílu svých emocí, pracujte s nimi. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Udržte si své plány a odvahu, se kterou do nich jdete. Ostatní vás přirozeně následují, protože vás obdivují za to, jak se ke všemu stavíte. Vytrvejte a přinese to ovoce! V galerii najdete, na co dalšího se můžete těšit.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dejte si dnes pozor na své zdraví a nezanedbávejte se. Nezadaným Kozorohům svítá na lepší časy, mají velkou šanci potkat svou velkou lásku. Využijte sílu prvního máje a hurá do toho! V galerii najdete, na co si dát pozor.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy