Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Prvomájový horoskop plný vášně: Rak zadělá na potomstvo, Lev bude lovit žhavé kočičky

Zdroj: Profimedia.cz
K prvnímu máji patří romantické procházky a líbání po rozkvetlou třešní. Květen je prostě parádní lásky čas. Co vás však čeká v ten neromantičtější den? Zbystřete!

Celý květen se ponese ve znamení změn. Jaro je v plném proudu a vše se mění. Je potřeba staré záležitosti utnout a jít dál. Vše staré vyhodit a nahradit jiným. To by mělo platit i o vašem myšlení a tužbách. Co vás však čeká v nejromantičtější den v roce? Přečtěte si následující řádky, ať víte, co vás nemine.

Kozoroh Kozorozi by si měli připravit pořádnou dávku slovní zásoby. Čeká vás totiž rande s vysněnou osobou a přeci se nechcete ztrapnit tím, že nebudete vědět, co říct.

Vodnář Toto vzdušné znamení bude jako nažhavená láva plná chtíče. Celý den budete myslet jen na jedno jediné. Uděláte vše pro to, abyste vytloukli sex. Kdo to bude, milí vodnáři?

Ryby Rybičky se v tom zase budou plácat jako kapři na suchu. Žádná romantika vám tento den nehrozí. Mnohem radši si v tento odpočinkový den zalezete do postele s knihou a budete relaxovat.

Beran Zažijete den plný vzruchu! Následující dny budete tak vzrušení, že nebudete myslet na nic jiného. Nakonec do toho hupnete s takovou vervou, že vám bude i jedno s kým. No…každý to máme jinak.

Býk Rudé znamení bude mít v tento den pořádné nervy. Neumí si přiznat svou chybu, takže bude celý den jen přemýšlet, co zase udělal špatně. Manželky vám možná dají radu, kde byla chyba.

Blíženci Tento dvojí človíček bude chtít chvíli to, pak zase ono. Ráno připravíte své polovičce lahodnou snídani. Odpoledne už ale nebudete mít náladu na tato trapná gesta. Vezmete si kolo a pojedete se raději projet sami na čerstvý vzduch. To bude nejlepší.

Rak Citlivost se bude projevovat i v tomto čase. Vaše přehnaná senzibilita propukne až do té míry, že budete chtít zplodit potomka. Není to romantické?

Lev Nažhavíte svou bujnou hřívu a vyrazíte ulovit ty svoje kočičky. Jedna, dvě, nebo rovnou tři… Vždyť to je jedno. Lásky čas se přeci musí brát vážně!

Panna Nezadané panny dnes potkají lásku svých snů. S velkou pravděpodobností dojde i na žhavý sex. Pořádně si to tedy užijte a nezapomeňte se raději chránit.

Váhy Nikdy se prostě neumíte rozhodnout, co chcete. Následující období tak strávíte na procházce pod rozkvetlými stromy naprosto sami.

Štír Milí Štíři, vytaste zase ten svůj bodavý trn! Vy si totiž pořádně zadovádíte. Májový den přeje vaší sexualitě. Bude to pořádně rychlá jízda.

Střelec Vy si dneska vyhodíte pořádně z kopýtka. Alkohol poteče proudem a na nějaké polibky vám prostě nezbude čas. Možná jiný den.

Související články

Další články