Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

První zpověď Charlotty Štikové: Prozradila, proč je tlustá prasnice, a chystá velkou změnu!

Charlotte Štiková chytá velkou změnu.
Zdroj: archiv
+ Dalších 58 fotografií
GLOSA: Poslední dobou je Charlotte Štiková (22) velmi kritizovaná kvůli své váze a hlavně kvůli tomu, že s tím nechce absolutně nic dělat. Jenomže to není tak úplně pravda. Za necelý týden se rozjíždí na TV Prima reality show Štiky, která bude mapovat život rodiny Štikových a Koktových. Možná právě proto se blonďatá krasavice rozhodla, že na sobě začne makat. Protože není nic horšího, než když vidíte sami sebe na televizních obrazovkách jako velkého plejtváka.

Bizarní reality show Štiky startuje už příští pondělí a bude to opravdová nálož. Už jenom z ukázek je poznat, že největším generálem obou rodin je Monika Štiková, která si naivně myslí, že je královnou sociálních sítí a touží po ní každý koloušek, který se sotva odlepil od cecku své mámy.

Bohužel realita je taková, že Monika Štiková (45) je tak nanejvýš lidem pro smích a ti se nemohou nabažit toho, jak si na Facebooku hraje na celebritu. První útržky show také ukázaly, že s Monikou mají problém i členové její velké rodiny, zejména Ornella Koktová (25) a Josef Kokta (61).

Ornellina sestra Charlotta Štiková má zase jiné problémy. Dlouhodobě se potýká s velmi vysokou vahou a až doposud nedělala nic jiného, než se cpala a cpala. Nyní však promluvila pro Onetv.cz a zdá se, že má velké plány.

„Já budu zhruba za týden otvírat novou restauraci Skinny hot pizza. Všechno bude dietní a bezlepkové a interiér chci do růžova. Vím, že mám teď pár kilo navíc, ale chci nyní zdravě jíst a chystám proměnu,“ nechala se slyšet Charlotta.

Je pravda, že kdyby zhubla, byla by opravdu krásná ženská. Tak uvidíme, jestli tentokrát vydrží odhodlání nejmladší Štikové až do konce. Budeme jí držet prsty!

Související články

Další články