Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

První znamení: Čeká expřítelkyně Jaromíra Jágra dítě? Partner Veroniky Kopřivové naznačuje těhotenství

Miroslav Doubovický a Veronika Kopřivová
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
tajemství
Založit rodinu si bývalá partnerka Jaromíra Jágra přála vždycky. Po boku jejího milovaného přítele Miroslava Dubovického si Veronika Kopřivová svůj sen možná splní. Její pohledný krasavec totiž na sociálních sítích sdílel fotografii, na které naznačuje Veroničino možné těhotenství.

Veronika Kopřivová už s Miroslavem Dubovickým randí nějaký ten pátek. Na sociálních sítích se dnes dokonce objevila tajemná indicie, že do toho zamilovaný pár praštil. Na sociálních sítích totiž Miroslav sdílel fotografii, kde se jeho přítelkyně Veronika ve volném tílku láduje kyselými okurkami. "První znamení", upozornil Miroslav Dubovický své fanoušky. Ke snímku přidal hashtag tajemství.

Je tak pravděpodobné, že ono tajemství může být právě těhotenství. Chuť na kyselé okurky je totiž podle mnoha žen první příznak, že mohou očekávat potomka. Zatím však ani jeden z partnerů radostnou novinu oficiálně nepotvrdil, a tak mohou jejich sledující jen spekulovat. Rodičovství by jim ovšem velmi slušelo. Na každé společné fotografii z nich vyzařuje láska a jde vidět, že jsou stále zamilovaní.

Stejně jako Veronika i její bývalý partner Jaromír Jágr (48) ve svém novém vztahu postoupil krok dopředu. Svou přítelkyni Dominiku Branišovou oficiálně představil svým fanouškům na sociálních sítích. Jágr se s Veronikou rozešel loňského léta v červnu. Ta se pak dala dohromady právě s Dubovickým.

Související články

Další články