Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

První ženu Danielu Kolářovi vzala rakovina, další manželství se ale kvapem blíží

Na exotické dovolené Sáru už nějaký ten pátek doprovází Daniel Kolář.
Zdroj: Archiv Sáry Stopkové
+ Dalších 13 fotografií
rozlučka se svobodou
Svatba bývalého fotbalisty Daniela Koláře (34) a Sáry Stopkové (26) se bude konat už za tři týdny. Budoucí novomanželé si ale ještě předtím nemohou nechat ujít poslední rozloučení se svobodou. To uspořádala Sára už v neděli na Vltavě. Na dámské jízdě nechyběl alkohol ani veselá nálada.

Šampus, balónky a projížďka lodí. Tak si svou rozluku se svobodou užívala Sára Stopková, která si už brzy vezme svého milovaného Daniela Koláře. Na večírek na řece Vltavě v centru Prahy si pozvala své nejbližší kamarádky, které se domluvily a kromě budoucí nevěsty v bílém dorazily všechny růžových šatech. Nechyběly ani nevěstiny sestry Adéla a Andrea.

O dámy se po celou doby jejich projížďky staral námořník, který jim vždy ochotně dolil sklenku šampaňského. Sára chtěla nejspíš zažít trochu dobrodružství a kvůli originální fotce na Instagram si stoupla na jez.

Sáru požádal bývalý reprezentant a hráč Plzně o ruku v březnu na ostrově Zanzibar. Daniel už byl v minulosti jednou ženatý. Jeho manželka Tereza však v pouhých třiceti letech zemřela na rakovinu. Tehdy si nejspíš vdovec myslel, že se už nikdy nezamiluje. Lásku v něm ale opět vzbudila půvabná brunetka Sára, se kterou si za necelé tři týdny řekne u oltáře ano.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy