Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

PRVNÍ ŽÁRLIVÁ HÁDKA V TVÁŘI: Čí přítelkyně nemůže vydýchat blízký vztah k sexy Aničce Slováčkové?

Kdo nemůže Aničce přijít na jméno?
+ Další 4 fotografie
Tráví spolu skoro každou minutu, tvrdě trénují na další soutěžní představení, mají k sobě opravdu hodně blízko. Tohle všechno mělo zapříčinit tichou domácnost jednoho z účastníků show Tvoje tvář má známý hlas. Komu Anička Slováčková (21) tolik leží v žaludku?

O tom, že má Anička s kolegou Davidem Gránským (24) hodně nadstandardní vztah, si štěbetají i vrabci na střeše. Ona je mladá, talentovaná a stala se z ní sexy kočička, David na ni nedá dopustit, ale co jim v románku brání, tak je jeho přítelkyně Nikola. Ta nemůže jejich kamarádství vydýchat.

„Dělá Davidovi žárlivé scény. Bojí se, že se do Aničky zamiluje, a je to čím dál horší,“ prozradil nám blízký kamarád ze zpěvákova okolí. Sám hezoun už v minulosti přiznal, že má trošku žárlivější partnerku, ale že mu to imponuje.

Jenže teď se to má stupňovat a být to čím dál nesnesitelnější, protože kolegové spolu tráví spoustu i volného času. Sama dcera Dády se ale nechala slyšet, že by do zadaného muže nikdy nešla, že vidí odstrašující příklad ve svém tátovi, po kterém jdou chtivé ženy jako slepice po flusu.

Jak tenhle milostný trojúhelník skončí, to se nechme překvapit, ale je jasné i slepci, že to mezi mladými herci jiskří až na míle daleko.

Mohlo by vás zajímat

Další články