Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

První záběry z Robinsonova ostrova 2: Vjedou si tyhle 3 krásky do vlasů?

+ Dalších 23 fotografií
Už zanedlouho budete moct sledovat druhou řadu oblíbené a drsné reality show Robinsonův ostrov. V minulé řadě soutěžily samozřejmě také dívky, ale ne o všech se dalo tvrdit, že to jsou sexy kočky. To se ale v druhé řadě změní. Krásných dívek bude na zrádném ostrově opravdu dostatek. Otázkou je, zda jim jejich krása k něčemu bude. Podívejte se na první ukázky blížící se reality show.

Být v reality show Robinsonův ostrov může na první pohled vypadat jako ideální dovolená strávená s partou lidí na krásném ostrově u moře. Bohužel – soutěžící čeká pořádná dřina. Budou muset bojovat o přežití,. A také o pohádkovou výhru 2,5 milionu korun.

Do druhé řady se přihlásilo neuvěřitelných šest tisíc soutěžících, ale vybráno bylo pouze 19 odvážlivců. V této řadě se můžete těšit na pořádnou nálož žhavých krásek, na které se bude určitě moc dobře koukat.

Otázkou zůstává, jak se s nástrahami ostrova a úkoly, které budou muset plnit, vypořádají děvčata. Mezi ně patří Nicol Gremplewska, Tereza Dušková a Martina Fialková. Jak se holky poperou se svou konkurencí?

Vypadají sice všechny tři půvabně, ale krása jim zrovna v téhle soutěži moc platná nebude. Vjedou si do vlasů? Bude to na ostří nože? To už se zanedlouho dozvíte na obrazovkách TV Nova.

Související články

Další články