Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tohle je láska! Agáta se vyznala ze svých citů k Soukupovi. Co mu veřejně vzkázala?

Agáta Hanychová je zamilovaná do Soukupa.
Zdroj: Se souhlasem A. Hanychová, koláž eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
Vyznání lásky

Agáta Hanychová (37) je štěstím bez sebe. Užila si několik romantických dní se svou novou láskou, mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53) a navíc za ní taktéž přijely její děti a maminka Veronika Žilková (60). Zamilovaná Agáta navíc vyznala Soukupovi lásku přímo na svém Instagramu!

Agáta Hanychová si užívá v prosluněné španělské Marbelle, kde byla několik dní se svým novým objevem Jaromírem Soukupem. Ten se nyní vrací na několik dní do Prahy a Agátu i s jejími dětmi a matkou Veronikou Žilkovou nechal ve svém domě ve Španělsku.

Zamilovaná Agáta už mu navíc stihla udělat dojemné vyznání lásky. Na Instagram přidala jejich společnou vysmátou fotografii z pláže, k níž napsala: „Tak za čtyři dny. Miluju.“ Takové vyznání se může zdát velmi rychlé, ovšem u Agáty to není nic nového.

Jsou spolu krátce

Modelka a šéf TV Barrandov jsou spolu velmi krátce. První informaci o jejich možném vztahu sdílela redakce eXtra.cz v pátek 17. června, a to po pár týdnech trvající známosti. Přesto se rozhodli pro společnou dovolenou velmi brzy a rovnou vyrazili do luxusní nemovitosti Jaromíra Soukupa, kterou vlastní ve Španělsku.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy