Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

První výročí svatby Meghan Markle a prince Harryho: Na oslavu zveřejnili DOJEMNÉ VIDEO

+ Dalších 48 fotografií
Je tomu přesně rok, co někdejší americká herečka Meghan Markle (37) vstoupila do svazku manželského s princem Harrym (34). Během tak krátké doby stihli založit rodinu a lásku nyní sdílí nejen spolu, ale i se synem Archiem. Na počest svého výročí zveřejnili dojemné video.

Ačkoliv spousta lidí nevěřila tomu, že vztah Meghan Markle a prince Harryho bude mít dlouhého trvání, opak je pravdou. Královské hrdličky nyní pojí láska nejen vzájemná, ale i ta, kterou chovají k synkovi Archiemu. Od jejich svatby uběhl už rok, během kterého se z páru stala kompletní rodinka.

Vypadá to, že mezi Meghan a Harrym láska stále víc a víc vzkvétá. Své první výročí svatby oslavil královský pár zveřejněním dojemného videa, které obsahuje spoustu fotek z jejich velkého dne. Lze si povšimnout, že ten samý zamilovaný pohled, kterým na sebe hleděli tehdy, jim zůstal až dodnes.

Kromě společného roku manželského života se Meghan a Harry radují i z novorozeného synka. Ten je dnes na světě již třináctým dnem a svým rodičům prý dělá neskutečnou radost. Slovy obou jde o neskutečně klidné miminko, se kterým si užívají mnohem více radostí než starostí.

Související články

Další články