Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

První výročí Rolins s Nedvědem: Takhle ho spolu hrdličky oslavují na Sardinii

Dara Rolins a Pavel Nedvěd: Takhle slaví první výročí
Zdroj: se souhlasem D. Rolins, koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
výročí

Čarokrásná slovenská zpěvačka Dara Rolins (49) po boku bývalého fotbalisty Pavla Nedvěda (49) naprosto rozkvetla. Zamilovaná dvojice si užívá každou společnou chvíli naplno a o tom svědčí i storíčka na Instagramu, ve kterých Dara pilně dokumetuje jejich dovolenou na Sardinii. Tentokrát prozradila, že spolu s Nedvědem slaví první výročí.

Dara Rolins tvoří s Pavlem Nedvědem pár již několik měsíců, ale vzhledem k pracovnímu vytížení obou dvou prožívají vztah na dálku. O to spíše je každá společně strávená chvíle intenzivnější a snaží se ji užít naplno. Jako je tomu nyní ve slunné Sardinii.

Oblíbená zpěvačka prozradila, že spolu s bývalou fotbalovou hvězdou slaví první výročí. "Dnes je to přesně rok, co jsme si spolu dali naši první kávu, na Lago di Garda," prozradila na Instagramu. Tak významný moment oslavuje dvojice na lodi, kde si užívají jeden druhého. Nechybělo samozřejmě šampaňské na přípitek.

Fanoušci jsou z nové Dařiny lásky nadšeni a dávají jí to jasně najevo. "Darinečka užívej. Krásní jste spolu," napsala k dovolenkové fotce jedna z jejích sledujících. "Užívejte si, holoubci," dodala další.

Vztah na dálku

Zatímco zpěvačka se zdržuje převážně v Česku, ať už kvůli své kariéře, rodině a hlavně dceři Lauře, Pavel tráví většinu svého času v zahraničí. V jednom z dřívějších rozhovorů pro eXtra.cz zpěvačka promluvila o tom, jak vztah na dálku zvládají, ale prozradila také to, že právě ona je většinou ta, která mezi Českem a Itálií pendluje.

V galerii se podívejte, jak to této krásné dvojici spolu sluší.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy