Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

První vyřazenou je Nora Fridrichová: Diváci jí vzkazují, že je prkno bez šarmu

První vyřazenou je Nora Fridrichová: Diváci jí vzkazují, že je prkno bez šarmu
Zdroj: Česká televize
+ Dalších 6 fotografií
StarDance
Včera byl na obrazovkách České televize odvysílán druhý díl taneční soutěže StarDance. Je za námi první vyřazovací kolo a v televizi nám už nezatančí Nora Fridrichová s partnerem Janem Kohoutem. Diváci vyloženě jásají, protože jim Nora byla extrémně nepříjemná. Co jí diváci vzkazují?

V sobotu večer jsme na obrazovkách České televize mohli sledovat už druhý díl oblíbené taneční soutěže. Jubilejní desátá řada StarDance přišla o první taneční pár.

Vyřazovacím kolem neprošel taneční pár s číslem 10, který tvořili Nora Fridrichová a Jan Kohout. Diváci jsou naprosto nadšeni. Bylo jejich přáním, aby Nora vypadla. Od začátku jim byla nesympatická. "Objektivně patřila k těm horším, hlavně v prvním kole, bohužel," píše se v komentářích.

Její vyřazení je pro diváky úleva. "Super, že vypadla. Nesympatická, škoda je toho partnera, který si ji vyfasoval pro tanec," radovala se jedna z komentujících. "Super.... Nora vypadla takže tento pořad už můžu začít sledovat," raduje se další.

"Správné rozhodnutí. Nora bez elegance, bez pohybového talentu. Prostě takové dřívko nepříjemné od hlavy až k patě," píše se v komentářích dále. "Tipoval jsem, že to bude Nora, bohužel to bylo prkenné, nemělo to šmrnc," stěžuje si na Noru další.

Někteří byli z jejího vyřazení tak nadšeni, že to oslavili. "Samou radostí jsme otevřeli doma láhev, tahle kalouskovská a fialovská hlásná trouba ovšem od pondělí určitě zase rozjede její štvavou kampaň," stojí v komentářích. Ve fotogalerii naleznete další drsné vzkazy pro Noru.

A co si myslíte o vyřazení Nory vy? Bylo to zasloužené?

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy