Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

První vyřazená účastnice Love Islandu: Exotická kráska Mariam ví, co jí na ostrově zlomilo vaz

+ Dalších 5 fotografií

Hledat lásku do oblíbené reality show Love Island se letos vydala i Mariam Camara. Tahle exotická kráska dosud štěstí na vztahy příliš neměla – a najít spřízněnou duši se jí bohužel nepodařilo ani na Kanárských ostrovech. Mariam totiž vilu opustila jako vůbec první účastnice. V pořadu eXtra Host se rozpovídala o tom, co jí nejspíš zlomilo vaz a co by zpětně udělala jinak. Společně s ní odešel také sympatický Lu, kvůli kterému lidé dokonce podepisují petici, aby se do soutěže vrátil. Co na tuto situaci říká Mariam, kterou fanoušci tak trochu opomíjejí? 

Když jednadvacetiletá Mariam Camara dostala nabídku účastnit se letošního ročníku reality show Love Island, příliš dlouho neváhala. V osobním životě se jí totiž v lásce moc nedařilo a tato nabídka jí tak trochu "nahrála do karet". "Oslovili mě, ale v podstatě se mi to dost hodilo. Měla jsem nějaké vztahy, které nebyly vždycky zdravé. Mám pro sebe nějakou představu partnera, a když mě oslovili, tak jsem si říkala, že bych právě v tomto projektu mohla najít partnera, který tyto predispozice má," rozpovídala se v pořadu eXtra Host.

"Vaz jí zlomila" právě touha po lásce

Hned při úvodním párování Mariam utvořila pár s milovníkem adrenalinových sportů Honzou se kterým ji pojilo mnoho společných zájmů. To je zřejmé i z reakcí diváků, kteří prostřednictvím hlasování dostali možnost tak trochu zamíchat děním ve vile a utvořit nové páry na základě zájmů jednotlivých účastníků. Mariam a Honzu pak propojili i samotní fanoušci.

Jenže právě to, že od samotného začátku utvořila pár s Honzou a nedala šanci jiným mužům ve vile, vnímá nyní zpětně jako svou největší chybu po dobu svého působení ve vile. Příliš prostoru pro poznávání ostatních pánských účastníků však Mariam ani neměla – v reality show totiž strávila pouze čtyři dny. Mariam se stala první vyřazenou účastnicí a vilu opustila společně s Luem. "Udělala bych spoustu věcí jinak a opravdu bych se do toho pustila po hlavě. Dala bych prostor jiným mužům a zjišťovala bych, s kým mi to vyhovuje nejvíc," říká nyní zpětně exotická kráska.

První vyřazená dvojice, Mariam a Lu, vyvolala rozruch. Mnohým fanouškům se zdálo tak rychlé vyřazování velmi kruté. Obzvlášť velký rozruch vzbudilo ovšem vyřazení Lua, kvůli kterému zažili tvůrci pořadu něco, co dosud ne. Lidé ve velmi hojném počtu volali (a nadále volají) po jeho návratu do vily a vznikla dokonce i petice, jak jsme psali.

Jak tuto situaci vnímá právě Mariam, která z vily odešla společně s Luem a na niž se v tento moment posléze tak trochu zapomnělo? "V tomhle hledisku mě to úplně nemrzí. Já chápu, co lidé viděli. Bylo to strašně krásný ta Adrianka s tím Luem, co tam oni dva měli. To je to, co diváci vidí a vyžadují. My jsme to tam s tím Honzíkem takhle neměli," rozpovídala se. "Naprosto chápu, že tam lidé chtějí vidět tu upřímnost té lásky, takže jsem chápala, že tam Lua chtějí zpátky. Nebrala jsem si osobně, že by na mě někdo zapomněl," dodala, jak si můžete přehrát v náhledovém videu.

Celý rozhovor, ve kterém se Mariam rozpovídala o samotném zákulisí soutěže, o tom, co ji na natáčení překvapilo, nebo o tom, jak je zpětně spokojená se svým vystupováním v televizi, si můžete přehrát výše.

Související články

Další články