Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

První vyjádření Tomáše Zástěry po odstoupení ze Survivoru: Zorku budu mučit!

+ Další fotografie

Tomas Zástěra měl našlápnuto stát se celkovým vítězem reality show Survivor Česko Slovensko. Zranění kotníku a následně i kolene ho ale donutilo ze soutěže odstoupit. Návrat do reality byl pro oblíbeného moderátora velmi drsný. A to i kvůli Zorce Hejdové, která spravovala jeho Instagramový účet. Během své nepřítomnosti se z něj totiž stal vyhledávaný influencer a Zorka z něj udělala doslova hvězdu českých sociálních sítí. Co na to Zástěra říká, kdo z ostrova mu nejvíc přirostl k srdci a jak okomentoval své zranění? To prozradil v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz

Tomáš Zástěra patřil mezi nejvýraznější soutěžící reality show Survivor na televizi Nova. Leckdo mu věštil vítězství, jenže vše překazilo zranění kotníku  následně i kolena. Nyní se Zástěra poprvé po svém příjezdu podrobně rozhovořil o okolnostech svého konce v soutěži i o tom, kdo z účastníků mu nejvíce přirostl k srdci.

"Musel jsem odstoupit ze zdravotních důvodů, zbytek budu specifikovat později," řekl Zástěra na úvod. Během měsíce se prý rozhodne, jestli bude muset na operaci.

WTF Zorko!

Zatímco soutěžil, spravovala Zástěrovi instagramový profil moderátorka Zorka Hejdová. Ten mezitím narostl o spousty sledujících především z řad Zástěrových fanynek. Co na to oblíbená tvář Survivoru říká? "Já to řeknu moderně: WTF Zorko! Je to pro mě naprostý šok, pravděpodobně z antiinfluencera a polohejtera Instagramu budu muset plout s proudem," uvedl Zástěra k nárůstu své popularity s tím, že když už mu Zorka založila takovou fanouškovskou základnu tak ji využije. Na otázku, zdali nechtěl po zjištění, co se na jeho Instagramu odehrálo, Zorku zabít, odvětil sarkasticky: "Já bych Zorku nezabil, budu ji mučit."

Opulentní večeře pro Gábora

A jak mu změnil Survivor život? "Změnil mi pohled na běžné věci, jak jsme zvyklí mít vše naplánované a žít v komfortu. Čím méně toho člověk má, tím je to vlastně zábavnější a lepší," uvažuje Zástěra.

Po skončení soutěže se rovněž chystá setkání kmene Mao: "Po návratu se uvidíme v téměř kompletním počtu. Chili chystá opulentní večeři. Bude vařit podle zadání členů. 99 % jídla bude Gábora a zbytek pro nás všechny," směje se Zástěra s tím, že celý kmen Mao byl podle něj jedna velká dobrá parta.

"Nejvíc jsem si rozuměl s Chili a Danielem. Je to můj pokrevní mladší bratr," vysvětluje Zástěra, který navíc dodává, že Dan bydlí v Praze asi jen 2 minuty vedle něj.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy