Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

První vyjádření Sergeie Barracudy: Na mně žádný Kuběnka parazitovat nebude, hlásí rapper a podává žalobu

Kuběnka měl strávit noc s Barracudou.
Zdroj: koláž eXtra.cz/ se souhlasem T. Kuběnky, eXtra/Renata Bušková
+ Dalších 5 fotografií
spor

Na rozhraní českého internetu v posledních dnech rezonují jen dvě jména - jméno kontroverzního influencera Tadeáše Kuběnky a významné tváře československé rapové scény Sergeie Barracudy. Začalo se spekulovat o tom, že dvojice spolu měla mít poměr. Domněnky podtrhl Sergeiův track, ve kterém zní: "Začínám se cítit jako Freddie Mercury, pí*a už mě nudí, asi začnu p*chat kluky“ a společný snímek, na kterém je dvojice zachycena na party, která se protáhla k Tadeášovi domů. "Byla to opilecká noc. Kdo by si takovou kočku, jako jsem já, nedal," zareagoval Tadeáš pro eXtra.cz s tím, že poměr s rapperem potvrdil. Nyní se k vyjádření odhodlal i interpret. "Škoda, že nenapsali těm stovkám holek, co jsem měl, aby věděli, co mám skutečně rád. Na mně žádný Kuběnka parazitovat nebude," prohlásil na úvod.

Instagram, TikTok, Youtube, zkrátka téměř celý český internet je v posledních dnech plný kauzy týkající se influencera Tadeáše Kuběnky a známého rappera Sergeie Barracudy. Za vše může jeden jediný večer. Společný.

Internetem nejdříve začala kolovat společná fotka, na které je dvojice zachycena v průběhu party. Ještě rychleji se pak náhle začala šířit informace, že se dvojici party protáhla až do nočních hodin a vyvrcholila u Tadeáše doma, kde mělo dojít k intimnímu poměru. To by samo o sobě takovou senzaci nevyvolalo, kdyby však Sergei nebyl proslulý svou vášní pro ženy, o kterých je téměř každý jeho track. Dosud se prezentoval jako zarytý heterosexuál.

Tadeáš spekulace potvrdil

O poměru Tadeáše a Sergeie začala veřejně mluvit hned celá řada influencerů, přičemž téma veřejně rozebíral například i známý youtuber VladaVideos, kterého na Youtube sleduje přes 700 000 lidí. Začala vznikat také celá řada meme obrázků - o to spíše, že rapper před pár dny vydal track, ve kterém zní: "Začínám se cítit jako Freddie Mercury, pí*a už mě nudí, asi začnu p*chat kluky.“

Tadeáš na svých sociálních sítích avizoval, že vzhledem k tomu, že mu chodí stovky dotazů, brzy se k situaci vyjádří ve svém podcastu Kontroverzní. Redakci eXtra.cz mezitím potvrdil, že k intimnímu styku skutečně došlo. "Byla to opilecká noc. Kdo by si takovou kočku, jako jsem já, nedal," zareagoval s humorem sobě vlastním. "Tu noc mi řekl, že můj osud je v jeho rukách," dodal. Vše se odehrálo po koncertě Adama Mišíka u Tadeáše v bytě, kde byly i dvě další osoby.

"Po tom, co jsem zjistil, že měl něco se 400 lidmi, co znám, se mi trošku přestal líbit chlapec," dodal následně Tadeáš s tím, že u jedné noci také celý románek skončil.

Vyjádření Barracudy: Žádný Kuběnka na mně parazitovat nebude

Vlna dotazů se nejspíše strhla i na samotného rappera, který se rozhodl k celé věci vyjádřit veřejně. "Škoda, že nenapsali těm stovkám holek, co jsem měl, aby věděli, co mám skutečně rád. Na mně žádný Kuběnka parazitovat nebude," prohlásil na úvod svého vyjádření, které umístil na Instagram.

"Jestli ta nula na mě bude vypouštět nějaké 'deep faky' nebo sra*ky, tak jí celý život nebude stačit na to, aby platila pokuty. Podávám žalobu a celá kauza je jenom kvůli tomu, že ukazuju lidem dobrou tvář. Díky opravdovým fanouškům, že drží se mnou, tahle situace ukázala hodně," uzavřel.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy