Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

První vyjádření Růžičkovy manželky Marie k údajné nevěře: Takhle to mezi námi teď je!

Vladimír Růžička a jeho žena Marie
Zdroj: Profimedia.cz, Facebook
+ Dalších 12 fotografií
Už několik dnů hovoří okolí nejslavnějšího hokejového trenéra republiky Vladimíra Růžičky (55) o tom, že ukončil vztah s manželkou Marií (29), kterou si přitom vzal za ženu teprve loni v červnu a až letos v říjnu bude jejich dcera Lejla slavit první narozeniny. Objevují se dokonce spekulace o tom, že konec přišel kvůli nevěře. Co na to říká sama Růžičková?

V Chomutově mají o důvodu rozchodu úplně jasno a hádali by se do krve o to, že to nemůže být jinak. Za vším má být podle tamních místních prý to, že malá Lejla údajně není Růžičkova, dokonce se hovoří se o testech otcovství. Prý tatínkovi není podobná, což na téměř roční holčičce už může být dost vidět.

Co nám o těchto drbech řekla Marie Růžičková?

„My máme s Vláďou oba jasno. Malá je náš poklad a je nám akorát zle z těch spekulací. Víc se k tomu vyjadřovat nebudu,“ uvedla pro eXtra.cz stručně.

S jejím prohlášením korespondují i zvěsti našeho informátora, že dvojici zahlédl v neděli společně na obědě. Nevypadala prý jako rozhádaná do krve.

„Pan Růžička zůstává v domě. Marie se stěhuje do centra města, byt má pronajatý už od 1. září. Dokonce jí Vladimír se stěhováním pomáhá. Nejdříve to vypadalo na bitvu, ale teď se zdá, že pan Růžička udělá vše pro to, aby média neměla moc nábojů,“ napsal nám další ze zvědů.

Jak nakonec současný trenér chomutovských Pirátů a jeho žena naloží se společnou budoucností, to ukáže až čas. Zatím je zřejmé jen to, že Marie Růžičková ani její manžel při svých vyjádřeních spekulace o krizi nepopřeli, přestože mohli.

Související články

Další články