Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

První vyjádření matky mrtvého Tadeáše: Lituji, že jsem nebyla skvělá máma, kaje se

První vyjádření matky mrtvého Tadeáše: Lituji, že jsem nebyla skvělá máma, kaje se
Zdroj: archiv Facebook/Policie ČR
+ Další 3 fotografie
Vyjádření matky
Od pátečního večera probíhalo na Mělnicku rozsáhlé pátrání po ztraceném Tadeášovi. Bohužel policie našla už jen mrtvé tělo chlapečka. Soudní pitva vyloučila cizí zavinění. Matka Veronika, které se měl chlapec záhadně ztratit, podala první vyjádření.

V pátek začala rozsáhlá pátrací akce po téměř pětiměsíčním Tadeášovi Matka policii oznámila, že šla s chlapcem na procházku do zámeckého parku v Hoříně na Mělnicku. Jenže měla usnout na sluníčku, a když se vzbudila, dítě prý bylo pryč i s kočárkem.

Vyjádření matky

Protože policie našla tělo mrtvého chlapečka a o matce se začaly šířit nepěkné informace, většina si myslela, že je na vině právě ona Byla přikázána soudní pitva, která vyloučila cizí zavinění. Vyslýchaná matka byla propuštěna na svobodu a nyní poprvé od tragického zjištění zanechala vzkaz.

"Pro všechny informované, policie dnes prokázala, že se nejednalo o mé zavinění a propustili mě. Takže nechte můj profil na pokoji, bude stejně dřív nebo později smazán," napsala nejprve na sociální síť.

Následně vyjádřila, jak moc jí celá situace mrzí. "Stalo se to, čeho jsem se nejvíce bála. Přišla jsem o mého malého synka, kterého jsem milovala. Snažila jsem se, aby měl to nejlepší, občas jsem na to neměla sílu. Bylo to pro mě něco nového. Lituji toho, že jsem nebyla skvělá máma, kterou jsem měla být. Je mi strašně líto, že jsem na malou chvíli usnula a malý nikde. Modlila jsem se, aby se našel. Ale ta zpráva mi vyrvala srdce. Bohužel čas nevrátím. Chtěla bych ho mít znovu v ruce a držet. Je strašný přijít o část mě. Pro ty, co si o mně udělali názor, bych chtěla poprosit, aby mě aspoň v tuto dobu nechali být a nepsali tak hnusné věci. Děkuji," umístila text na sociální síť zřejmě zdrcená Veronika.

Ihned poté, co přidala vyjádření, se na ni strhla lavina nenávistných komentářů. Veronika zřejmě nápor neustála a profil následně smazala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy