Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

První vyjádření Lely Ceterové o milenkách Karlose Vémoly: Ať si užijí svých pět minut slávy, říká

První vyjádření Lely Ceterové o milenkách Karlose Vémoly: Ať si užijí svých pět minut slávy, říká
Zdroj: archiv Karlos Vémola
+ Dalších 19 fotografií
vyjádření
Nedávno se na Karlose Vémolu (35) provalily hned tři nevěry. Jednou z milenek byla údajně Zdeňka Černá (38) a další dvě milenky potvrdila Eva Feuereislová (30). Záletnictví MMA zápasníka ale jeho bývalá přítelkyně Lela Ceterová (31) už nechce komentovat. Redakci eXtra.cz se ale vyjádřila právě k ženám, které vytahují Karlosovu minulost.

Teprve nedávno se fitness trenérka Zdeňka Černá nechala slyšet, že byla dlouhodobou milenkou Karlose Vémoly S ním udržovala poměr v době, kdy byla těhotná jeho bývalá přítelkyně Lela Ceterová. Příklad si z ní vzala i bývalá účastnice reality show VyVolení Eva Feuereislová alias Plastic Queen, která prozradila, že si MMA zápasník užíval i s jejími dvěma kamarádkami. Ukazuje se tak pomalu, že Karlos je pořádný záletník a Lela nakonec udělala dobře, když si sbalila kufry a s dcerou Lili se odstěhovala na Slovensko.

Vyjádření obou žen je ale podle ní zoufalé. "S Karlosem jsme v první řadě rodiče. Nebudu se vyjadřovat k prohlášením těchto dam, které si užívají svých pět minut slávy. Já a Karlos milujeme naši dceru a špínu po sobě házet nebudeme," řekla Lela pro eXtra.cz a dodala, že jí lidé v poslední době neustále posílají informace o jejím bývalém partnerovi.

Slovenská modelka, která se nedávno nakazila koronavirem, se snaží odreagovat a na rozchod s otcem své dcery nemyslet. "S Lili jsme v pořádku, už mi skončila karanténa. Cítím se dobře. Soustředím se na Lili a na pracovní záležitosti," ukončila Lela.

Vztah Karlose a Lely byl na pokraji zhroucení už v minulosti. Situace se vyhrotila ve chvíli, kdy Lela okomentovala zápasníkovu fotografii z dovolené v Saint-Tropez. V něm odkazovala na jeho nevěru. Komentář ale záhy odstranila a pár společně prohlásil, že ve vztahu nemají žádný problém.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy