Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

První vyjádření Lely Ceterové o koronaviru: Nakazili jsme se od Karlose, pořád někde lítá

První vyjádření Lely Ceterové o koronaviru: Nakazili jsme se od Karlose, pořád někde lítá
Zdroj:
+ Dalších 10 fotografií
Exkluzivně
Lela Ceterová (30) webu eXtra.cz potvrdila, že má i s osmiměsíční dcerkou Lili koronavirus. Už včera přitom pozitivní test na zákeřnou nemoc potvrdil její partner Karlos Vémola (35), který se bál, aby nenakazil i svou rodinu. K tomu ale nakonec i tak došlo. Lela má podle svých slov naštěstí lehčí průběh, o poznání hůř je na tom ale malá Lili.

"Ano, je to pravda, bohužel máme koronavirus. Byli jsme včera s Lilinkou na testech, kde se to potvrdilo," prozradila exkluzivně pro eXtra.cz Lela Ceterová Ta se spolu s dcerou nakazila koronavirem od svého přítele Karlose Vémoly.

"Nakazili jsme se od Karlose, kde k tomu přišel on, to nevím. Pořád trénuje, stýká se s mnoha lidmi, furt někde lítá, má hodně aktivit," řekla Ceterová a dodala, že Vémola tráví hodně času v Praze. Hlavní město je přitom jednou z nejzasaženějších oblastí Česka

Ceterová zůstává klidná

Ceterová se o sebe tolik nebojí, protože má slabší příznaky. "Bolí mě hlava a bolí mě i v krku, teploty ale nemám, mám lehčí průběh. Lilinka je na tom ale trošku hůř, má i teploty," svěřila se přítelkyně slavného MMA zápasníka. To potvrdil i Vémola, který řekl, že jeho dcera má čtyřicítky teploty.

Klid Ceterové nicméně dodala doktorka. "Řekla mi, že virus už hodně zmutoval a onemocnění by mělo mít lehčí průběh než při první vlně," zachovává chladnou hlavu Ceterová.

I tak ji i Vémolu čekají náročné dny. "Lékařka mi řekla, že u dětí je to tak na pět dní, takže se budeme pět dní sledovat, jak na tom jsme," řekla Ceterová. Ta i přesto zůstává optimistou. "Věřím, že průběh budeme mít lehčí."

Na zápas nejspíš nedojde

Vémola se s příznaky potýkal už od pátku, v pondělí pak pozitivní test na covid-19 potvrdil zápasníkovy obavy. Ihned tedy nechal otestovat svou rodinu a i u nich se prokázala nákaza. Pro Vémolu jde navíc o komplikaci, co se týče jeho příštího zápasu v oktagonu V září se totiž měl utkat s Václavem Mikuláškem, z duelu ale nejspíš sejde.

Související články

Další články